Jana Kask (TEET MALSROOS)

Paar päeva tagasi avaldas lauljatar Jana Kask oma Facebooki kontol üsna salapärase postituse, kus annab mõista, et tema teed on lahku läinud nii ansambliga Mai Skizo kui ka kallima Arvi Aigroga.

Tänaseks maha võetud postituses kirjutas Jana muu hulgas, et mõnikord, kui sind pannakse nägupidi musta lombi sisse, tuleb öelda "aitäh" kogemuse eest ja edasi minna. Jana kirjutas ka: "Show will go on, kuna Mai Skizo olen mina ise." Viimase lause peale võttis kommentaarides sõna Jana elu- ja bändikaaslane Arvi Aigro, kes ütles, et Mai Skizo ei ole Jana. Siis nimetas Jana Arvit aga "endiseks kallikeseks", kes on kinni stereotüüpides ja mainis, et mõned Mai Skizo lood on jäänud kellegi või millegi pärast seisma.

Jana Kaselt ei õnnestunud Õhtulehel kommentaari saada, kuid Arvi Aigro oli nõus teemale pisut valgust heitma. "Ootame natuke ja vaatame siis, kuidas edasi." Küll aga kinnitas mees, et tema ja Jana suhted ei ole enam romantilised. "Meie oleme Janaga lahku läinud."

Nüüd on Jana oma Facebooki lehel avaldanud meediale suunatud postituse. "Meediale, kes mulle sõnumeid saadab. Kas bändikaaslased ei või korraks tülli minna? Kõik on hästi, no stress."

End electro-sümfo-teatraalse roki bändina esitlev Mai Skizo loodi aastal 2008, Jana liitus bändiga aastal 2012. Järgmise aasta novembris ilmus nende esimene ühine plaat "Skizo Fairytale", detsembrini tuuritati mööda Eestit.

Jaga artiklit

1 kommentaar

A
aga  /   17:38, 14. veebr 2018
lauljana on ta ikka super hea... selliseid on vähe,,, hoidgem siis neid.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis