Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 15. veebruar (3)

Astroloog Maria Angel, 14. veebruar 2018, 23:00
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Võid kohtuda inimesega, kes erineb oluliselt sinu tavatuttavaist. Tema põnevad mõtteavaldused köidavad sind. Tööasjus saad abi naissoost kolleegidelt.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Sul on hea kindel tunne – truud sõbrad on olemas ning aitavad nad sind heade nõuannetega. Töine olukord on põnev, ehk tekib võimalus oma head ideed juhtidele ette sööta.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Tasub hoolega kuulata, mida räägivad inimesed, kellel on teistsugused kogemused ja laiemad teadmised kui sinul. Palju võid õppida välismaistelt kolleegidelt.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kui sul on kindel partner, on sul ta kõrval hea olla. Uued suhted kiiresti ei arene, ent kui kedagi kohtad, võib tutvusest tasapisi soe suhe välja kasvada.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Tasub koostööd teha inimestega, kes mõtlevad sinust erinevalt. Teistsugustest vaatenurkadest aimu saades oskad maailma asju avarama pilguga vaadata ning uusi võimalusi märgata.

Neitsi
23. august – 22. september

Saad kallimaga edukalt rääkida konkreetsetel teemadel, sõlmida kokkuleppeid ja teha tulevikuplaane. Romantika on teisejärguline, esikohal on asjalik partnerlus.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kohtumised võivad armuellu uusi tuuli tuua. Sind paeluvad inimesed, kes tavatuttavaist erinevad. Nende tõekspidamised ja elukogemused on teistsugused ja mõjuvad rikastavalt.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Töise edu tagab see, kui suudad uut moodi mõelda, olla avatud võimalustele, mida sa varem ei märganud. Vanemad inimesed võivad asjalikku nõu anda.

Ambur
22. november – 21. detsember

Hea päev ärialaste kokkulepete sõlmimiseks. Rahaasjad edenevad soovitud suunas, kaasinimesed käituvad meeldivalt ning ilmselt saab nende peale ka loota.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Saturni ja Veenuse sekstiili toel on suhtlus partneritega asjalik ja sõbralik. Äriasjus võib avaneda ootamatuid võimalusi. Ole tähelepanelik, reageeri võimalikult kiiresti.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Merkuuri ja Uraani sekstiil võib tuua huvitavaid mõtteid. Sinuni võib jõuda põnevat infot. Ka uskumatuna näivatel kuulujuttudel võib tegelikult tugev tõepõhi all olla.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Suurepärane päev selleks, et sõbraga kokku saada, temaga avameelselt rääkida ning küsida tema arvamust. Parimad sõbrad on need, kes on sinuga ausad mistahes teemadel rääkides.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Veevalaja! Tõotab tulla võimaluste rohke aastaring. Oled uudishimulik ja õpihimuline. Infokanalid on avatud, sinuni jõuab just see teave, mis sind arendab ja edasi aitab, ole valmis seda vastu võtma. Ehkki uuendusi on elus ilmselt palju, tasuks äriasjus jätkata astumist sissetallatud teel. Parimad kaaslased on need, kellega koos oled puuda soola ära söönud.

3 KOMMENTAARI

o
OGA 15. veebruar 2018, 01:06
Tundub küll,et too LÕVInaine ei saa sellest aru,et ka siis kui mees tõmbab teda oma embusesse ,hüppaks eest ära ,ega laseks sellel abielumehel käsi üle rindade ja jalgevahet libistada.
a
AIRE 15. veebruar 2018, 00:45
Lõvinaine tahab tõesti ainult meeste embuses olla.
Loe kõiki (3)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee