Elu

FOTO | Aasta tagasi kallimaga kihlunud Vaido Neigaus näitab uhket kihlasõrmust (27)

Ohtuleht.ee, 14. veebruar 2018, 10:43
 Instagram: vaidoneigaus
Laulja Vaido Neigaus jagas täna Instagramis armast pilti oma säravast kihlasõrmusest. Täna aasta tagasi kihlus Neigaus oma soomlasest ja muusikust kallima Jondéga.

"Täna on minu jaoks kindlasti üks erilisemaid päevi. Aasta tagasi, samal päeval, sain endale ühe särava sõbra sõrme ja ma olen õnnelik, et ma olen leidnud selle inimese kellega koos jagada seda päeva....Head sõbrapäeva kõigile ning tehke see päev eriliseks!" kirjutab Neigaus pildiallkirjas.

Tänases Õhtulehes ilmus Neigausiga ka pikem intervjuu, kus ta oma kallimast rääkis:

Samal teemal

Seda, et tema kihlatu on noormees, ta välja öelda ei pelga.

„Noorukieas unistasin ikka majast, naistest ja lastest, kuid reaalsus on muidugi muud ning tõepoolest – armastus ei küsi sugu. Mul läks aega, et endale lõpuks tunnistada, et asjad on nii. Kui ma kuskilt loen mingit kommentaari, et see on ravitav, siis mingu oma jutuga kukeseenele!“ on Vaido resoluutne.

Oma praeguse elukaaslasega suheldi sotsiaalmeedias pikalt, enne, kui asi üldse kohtinguni jõudis. „Võin öelda, et see oli armastus esimesest silmapilgust!“ õhkab Vaido. Kui muidu on stereotüüpne arvamus, justkui soomlane on aeglase ja uimase loomusega, siis Vaido sõnul tema kihlatu kohta nii öelda ei saa. „Me räägime asjadest. Me ei ole Facebookis samal ajal kui istume söögilauas. Ja mis põhiline – me ei hinga koguaeg üksteisele kuklasse! Meil on aega olla iseendale ja omaette,“ lausub ta.

Lisaks kõigele seovad mehi ka ühised huvid, sealhulgas ka muusika. „Muusikat saame koos teha ja arutada. Selline on suhe, millest ma vallalisena unistasin ja nüüd saan ma öelda, et olen terves suhtes. Kihlumine tuli mulle väga suure üllatusena,“ kirjeldab Vaido talle tehtud abieluettepanekut. Nüüd särab mehe sõrmus valgest kullast sõrmus ja ta ütleb kõhklemata, et on õnnelikum kui iial varem.

27 KOMMENTAARI

m
Mees 24. veebruar 2018, 02:58
Küll see põder ka aru saab milline ... sa oled
k
15. veebruar 2018, 05:48
Kas nad truk ivad teineteist?
Loe kõiki (27)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee