Laadin videot...
2
fotot

Laulja Tanja Mihhailova-Saar säras eile õhtul komöödia „Klassikokkutulek 2“ esilinastusel, kuigi peaks kohe-kohe emaks saama. Ta ütles, et laps peaks tähtaja järgi sündima kahe päeva pärast.

Kui režissöör René Vilbre esimest korda filmirollis üles astunud Tanjat müriseval häälel pildile hüüdis, viskas naine nalja, et hakkab sealsamas sünnitama, kui tema peale niiviisi karjutakse.

Laulja kinnitas, et tunneb ennast hästi, ja keeldus kinosaali ees ühispildistamisel istumast, kuigi talle tooli pakuti. Muidugi ei jäänud filmitiimi poolt tulemata naljad, et tema lapseootus on Mait Malmsteniga filmitud seksistseeni tulemus.

Tanja Mihhailova-Saar „Klassikokkutulek 2“ esilinastusel. (Tiina Kõrtsini)

Õhtulehega filmivõtetest rääkides kinnitas Tanja, et ei pidanud ühtegi stseeni väga palju uuesti läbi tegema ja tekst tal eriti sassi ei läinud. „Ma olen laulja ja pean õppima tohutult palju laulutekste – mul on sõnade peale mälu päris hea,“ naeris laulja.

Meesteõgijast muusikablogijat Gittet, kes kirjutab muusikaarvustusi ühe teise soorituse pealt, oli Tanja sõnul põnev kehastada just seepärast, et tegelane on temast väga erineva iseloomuga.

Vaata videost, mida Tanja võttepäevadest ja filmitegemise köögipoolest rääkis.

Jaga artiklit

2 kommentaari

  /   14:37, 14. veebr 2018
Vene aksendiga näitleja,laulja.....
T
Tanja!  /   12:31, 14. veebr 2018
Kata oma u--r --vanaema sõnum1

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis