Frankie Animal (Patrik Tamm)

Frankie Animali "Eesti laulu" poolfinaalis osalevale loole “Misty” ilmus video. Sel laupäeval saab Frankie Animali nende novembris ilmunud looga “Misty” näha võistluse teises poolfinaalis. Täna avaldatud videos on peaosaliseks aga näitleja Henrik Kalmet.

““Misty” video on selle loo “teine tulemine” ning ellu äratamine pildi näol. Kuna lugu räägib armuvalust, südamevalust, siis video kannab seda ideed sõna otseses mõttes pildis edasi. See on selline kurb “murtud südame lugu”, säilitades samas kerge eneseiroonilise alatooni,” kommenteerib bänd.

Frankie Animal on viimaste aastate jooksul stabiilselt uut muusikat loonud. 2016. aasta kevadel anti välja album “The Backbeat”. Plaadile järgnes 2017. aasta alguses singel “Nightlights” ning sama aasta kevadel “Pretty Late”. Üsna kesksel kohal on mõlemat lugu saatnud videos olnud tants. Koreograafialiini jätkamine oli algselt ka “Misty” video üks ideedest.

Solisti Marie M. Vaigla sõnul oli "Misty" video esimesi mõtteid lausa kolm: “Lõplik idee sündis aga üheskoos Muuduga (produtsent Martin Kuut). Suureks abiks oli ka operaator CJ Kask. Peaosalise Henrik Kalmeti sattumine videosse oli küll pooljuhuslik. Peas tundus just tema sinna rolli sobivat, järgmine hetk nägime teda juhuslikult linna peal, küsisime, kas ta tahab meie videosse tulla ning imekombel ta oligi nõus”.

Vaata videot:

 

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis