SuperAlko piiripood (Robin Roots)

Ehkki alkoholitootjad avalikustavad ametlikud aastased alkoholitootmise ja -tarbimise näitajad ühiselt veebruari teises pooles, kinnitavad kaks suuremat õlletootjat juba, et kui võtta arvesse ka Läti piiril ostetud kogused, siis möödunud aastal Eesti elanike õlletarbimine kasvas.

"Aasta algas 10-11 protsendiga, aasta lõpuks tõusis üle 40 protsendi," rääkis A. Le Coq'i juht Tarmo Noop ERRi uudisportaalile aastaga püstitatud rekorditest.

„Piirikaubandus endiselt kasvab kiires tempos,” kinnitas ka Saku õlletehase müügidirektor Jaan Härms Vikerraadio saates "Uudis+".

Eest-Läti piiril asub neljas piiripunktis kokku kaheksa alkoholipoodi, kuid neis müüakse õlletootjate sõnul nüüdseks juba kolmandik Eestis tarbitavast alkoholikogusest.

Praegu, kui on nn madalhooaeg, vurab Saku õlletehasest Läti piiripoodidesse igapäevaselt neli-viis veokitäit õlut, suvel aga, kui õlletarbimine teeb hüppelise kasvu, võib see ulatuda juba 30 koormatäieni toodetavast sajast, prognoosib Härms.

Jaga artiklit

112 kommentaari

K
Kas on keegi  /   21:42, 15. veebr 2018
Kas keegi teab kedagi kes hääletas valimistel Ossinovski poolt .Missuguste inimestega on tegemist ja kas keegi neist kahetseb ka oma valiku üle .
Järgmistel valimistel kutse kõikidele:: jätame Ossi O häälega,kui just tema naine seda ei tee.
S
sossinovski  /   17:29, 15. veebr 2018
See on ju nii pisi pisi pisi tilukene kogus, mis sealt tuuakse..mureks pole põhjust ja üleüldse, on peamine eesmärk peaaegu saavutatud-inimeste tervis paraneb suure hooga!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis