Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: kolmapäev, 14. veebruar 

Astroloog Maria Angel, 14. veebruar 2018, 01:28
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Hea päev nii sõpradega kohtumiseks kui ka tööalaste koosolekute korraldamiseks ja huvigruppidega suhtlemiseks. Õnnestub teha edasiviivaid tulevikuplaane.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Tööasjad edenevad nagu lennates. Ülemused võivad olla vastuvõtlikud uute ideede suhtes. Lihtne on üle saada takistustest, mis seni on tegevust piiranud.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Uut infot omandad nagu lennates, õppimine sujub suurepäraselt. Internetist teavet otsides võid teha põnevaid avastusi. Nii mõndagi mõtlemapanevat kuuled ka kaaslastelt.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Sul on julgust ja selleks, et varem salajas hoitud head plaanid töökaaslastele avalikustada. Küllap saad tunda nende toetust, sinu leidlikkust hinnatakse.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Võiksid kallimale sõbrapäeva puhul tavatu elamuse pakkuda. Üllata teda, tehke koos midagi niisugust, mis mõlemale elevust ja avastamisrõõmu pakub.

Neitsi
23. august – 22. september

Küllap on tööl põnev olukord, tavalisest rutiinist on asi kaugel. Kolleegid võivad sind meeldivalt üllatada. Mõtle ka ise, kuidas teiste ellu veidike elevust tuua.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Päev toob huvitavaid kohtumisi ja arenguid suhetes. Piisata võib sellest, et satud õigel ajal õigesse kohta – asjad hakkavad arenema justkui iseenesest ja suurel kiirusel.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tööpäev küll plaanipäraselt ei suju. Juhtuda võib nii mõndagi, ilmselt üsna meeleolukat. Oled ehk ka ise trikitamise tujus ja valmistad lähedastele ja kolleegidele üllatusi.

Ambur
22. november – 21. detsember

Võid saada sõbrapäevasõnumeid inimestelt, kellelt seda oodatagi ei oskaks. Keegi ehk julgeb ometi kord avaldada, et on sind ammu imetleva pilguga jälginud.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

See, et sa sõbrapäeval kallimat meeles pead, on täitsa loogiline. Ent üles tasuks otsida ka need sõbrad, kellega sul viimasel ajal aega pole olnud suhelda.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Fantaasialend on kõrge – sinu mõtteavaldused on ootamatud. Need võivad teistele ehk isegi pisut pentsikud tunduda, ent kindel on see, et märkamatuks sa küll ei jää.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Lapsepõlvest pärinevate väärtushinnangute kohandamine praeguste oludega sujub justkui iseenesest. Oled uudishimulik ja muudatustele avatud. Päev võib tuua rõõmsaid üllatusi, isegi kingitusi.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Veevalaja! Algamas on põnev aastaring, mil sul on võimalik palju uut õppida ning tegevusvälja avardada. Aeg sobib õpingute alustamiseks, aga ka vaimse töö tegemiseks. Elamusi toob su ellu reisimine. Raskusi võib olla tegevustega, mis nõuavad süvenemist igavatesse teemadesse. Leiad uusi tuttavaid, ent kindlamat tuge pakuvad ikka vanad head sõbrad.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee