Krimi

Süüdistus: Lasnamäe kurikamees tappis naise, kellele müüs enne kogu oma vara (11)

Eesti Ekspress, 13. veebruar 2018 20:02
Foto: LAURA OKS
Harju maakohtus toimus esmaspäeval eelistung kurikamehena kuulsaks saanud Urmas Einroosi asjas, keda süüdistatakse tuttava naise, Kadri-Ann Grossi, vägistamises, peksmises ja seejärel surnuks kägistamises.

Naise tuttavad ei oska öelda, kuidas Kadri-Ann Gross kohtus endast kümme aastat noorema ettevõtja Urmas Einroosiga, kes müüs naisele kogu oma maise vara.

Müügilepingu kohaselt maksis Gross kinnistu eest Einroosile sularahas 15 000 eurot. Naine ostis ära ka mehe ettevõtted OÜ Siniroos Puhastus ja OÜ Alliku Talu.

Samal teemal

Millist rolli mängis sündmustes naise testament, mis nimetas meest tema pärijana?

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Ekspressist. 

Einroosi süüdistatakse selles, et 13. augustil 2017 peksis ta piinamise eesmärgil mitme tunni jooksul Tallinnas Vabaduse puiesteel asuva elumaja korteris naisterahvast, kellega ta oli varasemalt lähisuhtes olnud. Menetluse käigus kogutud tõendid viitavad sellele, et pärast peksmist ja vägistamist viis ta autoga naise Paunkülas asuva veehoidla äärde, kus jätkas naise peksmist ning lõpuks kägistas ta surnuks.

Einroos viibib kohtu loal vahi all alates 15.08.2017. Kriminaalasja kohtueelset menetlust viis läbi Põhja prefektuuri kriminaalbüroo mõrvagrupp. Mehele on esitatud süüdistus kehalises väärkohtlemises, vägistamises, vabaduse võtmises seadusliku aluseta, röövimises, avaliku korra raskes rikkumises ning mõrvas. Kohus Einroosi üle algab Harju maakohtus 10. juulil. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee