Maailm

Mis oli Trumpi miniat hirmutanud kahtlase ümbriku sisu? (2)

Toimetas Greete Kõrvits, 13. veebruar 2018, 20:24
Donald Trump Jr ja Vanessa Trump. AFP / Scanpix
Vanessa Trump, USA presidendi minia, elas 12. veebruaril üle paraja šoki, kui avas oma Manhattanil asuvas kodus ümbriku, milles oli kahtlane valge pulber. Iiveldust ja halba enesetunnet kurtnud naine toimetati haiglasse.

New Yorgi politsei kinnitas aga, et ümbrikus polnud midagi ohtlikku ning ükski seda käes hoidnud isik peale emotsionaalse hetke füüsiliselt kuidagi kannatada ei saanud. Haiglasse toimetati kolm inimest. Ümbriku võttis esimesena enda kätte Vanessa Trumpi ema, kes ulatas selle tütrele. Ümbrik oli adresseeritud aga Vanessa abikaasale. Kolmas haiglasse toimetatu võis ehk olla maja valvur, kes töötab kortermaja fuajees.

New York Times kirjutab, et pahatahtliku ümbriku sisu oli tavaline maisitärklis.

Vanessa Trump ja tema abikaasa Donald Trump Jr tänavad Twitteri vahendusel päästjaid, kes neile kiirelt ja professionaalselt abi osutasid. „Tõeliselt vastik, et teatud isikud otsustavad oma vastuväiteid selliste jubedate tegudega väljendada,“ kirjutas Trump Jr.

Vanessa Trumpil ja Donald Trump Jr-l on viis last. Paari kodu asub New Yorgis Manhattani linnaosas. Vanessa on endine modell, kes abiellus presidendi vanima pojaga 2005. aastal.

Trumpide kodumaja fuajee. Kirjad käivad ka uksehoidja käest läbi. Reuters / Scanpix

Samal teemal

16. märts 2018, 09:10
Donald Trumpi minia andis lahutuse sisse
12. veebruar 2018, 20:42
Trumpi minia viidi pärast kahtlase pulbriga täidetud ümbriku avamist haiglasse

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee