Donald Trump Jr ja Vanessa Trump.Foto: AFP / Scanpix
Toimetas Greete Kõrvits 13. veebruar 2018 20:24
Vanessa Trump, USA presidendi minia, elas 12. veebruaril üle paraja šoki, kui avas oma Manhattanil asuvas kodus ümbriku, milles oli kahtlane valge pulber. Iiveldust ja halba enesetunnet kurtnud naine toimetati haiglasse.

New Yorgi politsei kinnitas aga, et ümbrikus polnud midagi ohtlikku ning ükski seda käes hoidnud isik peale emotsionaalse hetke füüsiliselt kuidagi kannatada ei saanud. Haiglasse toimetati kolm inimest. Ümbriku võttis esimesena enda kätte Vanessa Trumpi ema, kes ulatas selle tütrele. Ümbrik oli adresseeritud aga Vanessa abikaasale. Kolmas haiglasse toimetatu võis ehk olla maja valvur, kes töötab kortermaja fuajees.

New York Times kirjutab, et pahatahtliku ümbriku sisu oli tavaline maisitärklis.

Vanessa Trump ja tema abikaasa Donald Trump Jr tänavad Twitteri vahendusel päästjaid, kes neile kiirelt ja professionaalselt abi osutasid. „Tõeliselt vastik, et teatud isikud otsustavad oma vastuväiteid selliste jubedate tegudega väljendada,“ kirjutas Trump Jr.

Vanessa Trumpil ja Donald Trump Jr-l on viis last. Paari kodu asub New Yorgis Manhattani linnaosas. Vanessa on endine modell, kes abiellus presidendi vanima pojaga 2005. aastal.

Trumpide kodumaja fuajee. Kirjad käivad ka uksehoidja käest läbi. Foto: Reuters / Scanpix