5 kommentaari

K
KLAARA  /   13:24, 14. veebr 2018
aitäh Valvele,soovin teravat silma ja sulge edaspidiseks
I
Ille  /   04:35, 14. veebr 2018
Siin pildil on Rüütel ja Savisaar meile vabaduse toojad. Suurepärased ja ausad inimesed, kes on palju head teinud meie inimeste jaoks.
Ü
ühisosa  /   18:54, 13. veebr 2018
Eesti riigis jääb kiiresti vähemaks, alates keelest... Linn vs maa, käsitsi kirjutatud kiri vs e-kiri, valitsus vs rahvas, töötaja vs omanik, laps vs vanavanem... Justkui paarikümneaasta tagune ärastamise aeg erastamise sildi all, hetkel ärastamisel kodutööd koolides... Kelle käes on "kontrollpakk" ja kus asub juhatus, kes töötajate/õpilaste osakud ühtäkki "omandab". Hommikustes raadiotervitustes kostub ENSV-aegsete ettevõtete/asutuste veteranide tervise- ja elurõõmusoove, nüüdsete ettevõtete omanikele on töötaja vaid "tootlik tegur", tööjõu liikumine tihedam kui kaasaegne mets, hea kui töökaaslasi nimepidi tundmagi õpitakse. Headel aegadel ehk toimib, keerulis(ema)tel, kus ühist koostegevust enim vaja? Võitmise võimalused e-riigis, ka pärast digiajastu lõppu, mida kuskil niikuinii ette valmistatakse, tehnoloogia kiire arenemise ja investeeringute tasuvuse käigus.
P
Pulliitik  /   18:35, 13. veebr 2018
Eesti on mega IT riik tänu meie targale juhtimisele.
kimame mööda konverentse ja õpetame!
E
elektritsaabtasutablogspotcom  /   17:14, 13. veebr 2018
Internet on selleks hea,et saad teada kuidas likvideerida asjatuid ja pealesunnituid kulusid. Pealesunnitud kulud on kulutused :1) Bensiinile ja diislile 2) Elektrile 3) Elamuasemelaenule 4) Katuseraha kinnisvara omanikule selleks,et saaksid magada tema omandatud kinnisvaras. Jpms. Gazpromexit : http://orbita.dn.ua/mashina-na-drovah-sdelano-v-donetske.html

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis