Seisukoht

Seisukoht | Kuidas kohitseda mehi (53)

Evelin Kivimaa, uudistetoimetaja, 13. veebruar 2018, 18:16
 Stanislav Moškov
Valentinipäev on hea aeg mehi kohitseda: tuleb vaid jalaga vastu maad lüüa ja kallimalt nõuda, et kus on mu lilled, kommikarp ja südamekujuline šokolaad? Kui need on käes, siis peaks loomulikult mossitama, sest roose on kimbus liiga vähe, need on veidike valet värvitooni ja üleüldse meeldivad sulle rohkem orhideed. Suurema draama saab aga tekitada sellest, miks ometi peab naine selliseid elementaarseid asju ütlema, kuidas küll mees selle peale ei tule!

Pärast valentinipäeva saab nõudliku kohitsemisega jätkata naistepäeval. Ja loomulikult sünni- ja nimepäeval. Rääkimata kõigist paarisuhtes ülimalt olulistest tähtpäevadest, nagu esmakohtumise aastapäev, seitsme kuu möödumine esimesest suudlusest ja kõik need teised.

Kui aga sussitalla alla paberõhukeseks vajutatud mehel on pärast sellist töötlust veel veidike mune alles, siis saab kohitsemisega jätkata järgmisel aastal. Uue hooga!

Sest ega seda meest ju ei tea – äkki jätab muidu lille toomata? Siis ei oleks aga midagi pildistada, et postitada seda Facebooki, Instagrami ja mujale sotsiaalmeediasse, nii et kõik ikka teaksid, kui imeline suhe teil on.

53 KOMMENTAARI

k
15. veebruar 2018, 02:31
Ka naised ju kingivad sünnipäevadeks, isadepäevadeks,meestepäevaks jne, lisaks kodu koristamisele ja söögi valmistamisele, mida ka teie mehed ju sööte. Artiklis juttu kinkidest, üldises mõttes tobe küsimus, mida naised annavad. (Puhas kodu, söök laual,lapsed,emotsionaalne tugi jne.)
v
Vabandust 15. veebruar 2018, 01:35
kas keegi oskab 6elda , kas see on nii et ainult yhepoolne armastus meeste poolt naistele - kuigi armastus olevat kahepoolne?! Naine osa siis... mis?
Loe kõiki (53)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee