Maailm

Putin haigestus, kuid keeldus tööpostilt lahkumast (21)

Denes Kattago, 13. veebruar 2018 14:43
Haige Vladimir Putin jõudis siiski 12. veebruaril Kremlis Palestiina liidrit Mahmud Abbasi kallistada. Foto: AFP/Scanpix
Vene Föderatsiooni presidendi Vladimir Putini pressišefi Dmitri Peskovi teatel on riigipea haigestunud, kuid ta jätkab oma töökohustuste täitmist.

„Midagi tõsist tal pole. Kõik on korras. /…/ Talv on väljas, saate ju aru,“ ütles Peskov ajakirjanikele vastuseks küsimusele, miks Putin on mitu varem planeeritud üritust ära jätnud.

Peskov märkis ka, et tänaseks oli kavas üks tähtis mikroelektroonikaga seotud nõupidamine, kuid see lükati edasi hilisemale ajale.

Esmaspäeval kohtus president Sotšis võistluse „Venemaa liidrid“ finalistidega ja vabandas, et ta räägib niivõrd vaikselt. „Ma vabandan, et räägin tasa, olen veid hääle kaotanud,“ sõnas Putin.

Alles 17. jaanuaril kuulutas Peskov ajakirjanikele, et Putinil on „raudne tervis“ ja ta võib olla „paljudele eeskujuks“.

Samal teemal

01.03.2018
VIDEOD | PUTIN NÄITAS UUSI TUUMARAKETTE: tehnoloogiline mahajäämus võib maksta meile iseseisvuse
27.02.2018
Putin tahtis Eesti kaudu raha pesta
09.02.2018
Ajaloolane Jaak Valge luurajatele: Kremli konverentsidel osalemist ei pea pelgama, sest diskussioonis jääme iga kell peale!
08.02.2018
Kreml üritab eriteenistuste abil mustata EV100 tähistamist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee