9 kommentaari

O
on  /   01:10, 16. veebr 2018
alles juhtkiri-gripisurmad nõuavad...riigile kasulik kui vähem pensione maksta, vanad ei pea ju palju vastu ka vaktsiinile, see võtab ka maha nagu noti...kõige parem vaktsiin on immuunsüsteem ja karastamine, pesemine jaheda veega, nagu vanasti 60.tel.koolis õpitud tõed, muidugi küüslauk-sibul lisaks.
J
Jessauul  /   00:59, 14. veebr 2018
Siin ei ait mingi konkreetse tõvevastu vaktsineerimine. Meil ju surevad inimesed nii nagu kärbsed kõikvõimalikesse tõbedesse. Meie meditsiinisüsteem on kohutavalt kallis, kontrollimatu ja ebatõhus. Lugege mida rääkis Uudelepp. Süsteem kus peamine tegevus ei ole mitte haigete ravi vaid Haigekassa lüpsmine on jaburus kuubis.
I
imestab  /   15:53, 13. veebr 2018
Misajast meie valitsus rahva tervisest hoolib? Vaadake poodidesse, misssugused on lastele mõeldud maiustused. Minu koergi ei söö neid. Aga valitsus lubab lapsi ametlikult mürgitada.
T
td  /   11:53, 13. veebr 2018
Mida arvab kõige kõvem teadmuspõhine teadusartiklite analüüsija tervete inimeste vaktsineerimisest gripi vastu:
http://www.cochrane.org/CD001269/ARI_vaccines-prevent-influenza-healthy-adults
"Inactivated vaccines can reduce the proportion of healthy adults (including pregnant women) who have influenza and ILI, but their impact is modest. We are uncertain about the effects of inactivated vaccines on working days lost or serious complications of influenza during influenza season."
M
mhhh  /   01:37, 13. veebr 2018
Sööge küüslauku, peske käsi ja toituge tervislikult. Ja kui aus olla siis ühegi gripitüve vastu süstimine ei anna kaitset järgmise viirusetüve vastu. Immuunsüsteem peab ise toime tulema sellega, lõpuks kui me pidevalt süstime siis immuunsüsteem muutubki nõrgaks ja siis, mis edasi? Ravimifirmad tahavad pappi saada, sellepärast nad teevadki vaktsineermise tasuliseks.
S
statistika  /   21:35, 12. veebr 2018
Gripisurmad on ka riiklike vaktsineerrimisprogrammidega riikides. Kui Eestis on vaktsineeritud ca 2% ja neis teistes riikides ca 60%, aga gripisurmades erilist vahet ei ole, siis mida see riiklik programm annaks?
E
elektritsaabtasutablogspotcom  /   18:51, 12. veebr 2018
Gripiviiruse vastu aitab hommikune maoloputus. Enne hommikueinet ja peale hammaste puhastamist jood keedetud kergelt sooja vett nii kuipalju sisse mahub. Hoiad paar minutit ja siis kaks s6rme kurkku. Okset ei tule aga tuleb kollakat vahust(see makku kogunenud vaht teebki inimese haigeks) vett. Maoloputus tekitab hea enesetunde. Kusagil pool aastat teha maoloputusi ja siis enam ealeski ei haigestu hingamisteede haigustesse.
Y
Y  /   20:50, 12. veebr 2018
Vette tuleb lisada MMSi annuses 1 tilk/10 kg kehakaalu kohta.
H
hoopis  /   12:25, 13. veebr 2018
kaaliumtsüaniidi tuleb lisada, siis ei haigestu enam kunagi grippi.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis