Eesti uudised

Tanklatöötaja elu: tänapäevane kõrts, kus käiakse, rusikas taskus (26)

Marvel Riik, 12. veebruar 2018, 16:43
KAKLUS TANKLAS: Möödunud pühapäeva varahommikul läks kakluseks Tallinna piiril Laagri tanklas, kus arstiabi vajas 43aastane mees, keda näkku peksti.Foto: Ekraanitõmmis
„Tanklatöö hollywoodlik tipphetk oli ühel ööl, kui korrastasime kolleegiga töökohta ja sisse tormas üks tüüp. Ta oli narkojoobenähtudega alaealine, kes näis jooksvat oma elu eest,“ räägib tanklatöötaja Alex. Ameerikalikud röövimised, relvaga vehkimised ja vägivallatsemised on Eesti tanklates küll haruldased, kuid samas võib vihane klient taskust rusika välja tõmmata, kui ta söögi- või joogipoolist kätte ei saa.

Eesti tanklatöötajad näevad üldiselt harva nii vägivaldseid juhtumeid nagu jõhker kaklus möödunud pühapäeva varahommikul, kui kaks meest ja üks naine klaarisid arveid Tallinna piiril asuvas Circle K bensiinijaamas. Tallinna piiril Laagris toimunud kakluse järel viidi haiglasse 43aastane mees, keda peksti jalaga näkku.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

13. veebruar 2018, 21:16
Noored röövlid Sillamäelt: „Ta pakkus meile narkot müüa, meie teda ei puutunud!“
11. veebruar 2018, 10:40
VIDEO | Järgmine tanklalööming Tallinnas: jalaga näkku ja kisa kui palju

26 KOMMENTAARI

r
RS2 12. veebruar 2018, 23:32
Ma ei tea miks Eestis tanklad nii alla käinud on, et autole peale dislat ja benssu midagi saada ei ole. Põhiaktsent on tehtud rämpstoidule, pakkudes k...
(loe edasi)
d
Did 12. veebruar 2018, 22:40
Jah,selliseid kliente tuleb muidugi aupaklikukt teenindada... muidu saad ylemuselt ja kontorist pragada... soovitaks sobralikel ja Viisakatel kodanikel ikka statis kaia ja paluks end ilusti yleval pidada. Nii meestel kui naiste,siis koik hea ja tore.
Loe kõiki (26)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee