10 kommentaari

T
Tiina  /   22:24, 15. veebr 2018
Ajakirjaniku jutt hambaarstidest on väga õige, vähemalt nn ääremaa väikelinnades on see nii.Vaadake kui palju hambutuid liigub ringi maakohtades,samas võib neid näha "Kodutunde" saateski.Hambaarsti külastamine on luksus mida paljud endale lubada ei saa.
M
mall  /   19:18, 15. veebr 2018
Miks just ajakirjanikuga sellised lood juhtuvad? Miks ajakirjanik võib tehe kogu arstkonna kohta üldistuse? Kas sellepärast, et ta on kohustatud iga päev oma tähemärkide arvu täis kirjutama?
Olen käinud oma elu jooksul kümneid kordi hambaarsti juures, aga nii ei ole minu käest kunagi küsitud.
Soovitan valida endale üks arst, mitte joosta ühe juurest teise juurde.
K
kuhu kadus komm  /   17:14, 15. veebr 2018
arstiharidusega poliitikutest
V
vaataja  /   11:20, 15. veebr 2018
Lisada on ainult näide meie hr. Uudelepa näide. Meie arstid andsid kindla arvamuse, et sureb varsti, aga Prantsusmaal tehti ajuoperatsioon ja inimene elab ja on täie mõistuse juures. Meie arstid tahavad ainult raha, aga arstimisest on asi kaugel. Rahva hulgas leviv jutt, et 65 + inimesi enam ei hakata ravima, kirjutatakse mingeid ravimeid ja asi piirdub sellega,lisaks veel mingid toidulisand, mis ei aita mitte kedagi. Hambaravist ei tasu üldse rääkida. O aga küsimus, et kas hambad ei ole inimese organismile olulised, et nende eest tuleb maksta kohutavat hinda. Aga katkised hambad ja hammaste puudumine on paljude terviserikete põhjuseks. Hambad ei ole iluasi, et selle eest peab hingehinda maksma. Kas ükskord tuleb ka keegi mõistusele, et selline süsteem muutuks.
M
m  /   19:21, 15. veebr 2018
Elame-näeme, kui palju Uudelepp elupäevi juurde sai. Ma ei ole mitte kunagi, mitte ühelegi arstile mitte sentigi maksnud. Abi olen saanud alati ja olen oma eluaastate kohta väga hea tervise juures. Seda soovin teistelegi.
,
,,A,,  /   09:53, 15. veebr 2018
Nagu inimeste puhul ikka! Olen kuulnud ka kolmandalt osapoolelt asjadest, mida usaldasin vaid arstile.
M
m  /   19:22, 15. veebr 2018
Loll jutt suhu tagasi.
C
caff  /   00:35, 15. veebr 2018
täiesti sinu oma mure, kas usaldad arsti või ei.
M
Mismõttes "usaldada"?  /   23:11, 14. veebr 2018
Oma vaevused võid kindlasti talle usaldada, ta ei räägi su murest avalikult. Sa tahad vast küsida, kas ma saan arstile kindel olla?
Oleneb arstist, kui tark ta on. Kui ta tõesti ütleb, et mine silmaarstile, kui "pilt ujub", siis ... no... ma ei tea... On see arst tark või rumal? Kas ta oma emale vastaks samamoodi?
N
Ning  /   20:46, 14. veebr 2018
kui julged austet tohtrile mainida, et teine arst andis hoopis erineva diagnoosi, siis saad veel sõimata ja adjöö. Hambaarstidega on nii, et kuskil alevikus on kiirelt kaduvad plommid pigem reegel kui erand, Tartus/Tallinnas peaks veel vastupidi olema.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis