lemmikloom

Iga lemmikloom peaks perre võetuna saama üheks pereliikmeks. Kellekski, keda niisama lihtsalt ei hüljata ega hätta ei jäeta. Ometigi liigub veebis liialt palju videosid, mis näitavad hüljatud loomade õnnetut elu.

Venemaalt pärit videol on südantlõhestav hetk, kus ees minema kimavale autole jookseb kõigest väest järgi väike koer, vahendab Mirror.

Koer üritab eest sõitva autoga sammu pidada, kuid loomulikult jääb looma jõust väheseks. Nii annab ta lõpuks pärast kilomeetreid peremehele järgnemist alla. Südametu omanik sõidab rahulikul meelel aga edasi.

Arvati, et omanik oli looma hüljanud ja metsa maha jätnud.

Väidetavalt on omanik nüüdseks oma looma tagasi tulnud nõudma. Tegu olevat 30-aastase Dilyara Nosovaga.

Naise sõnul ta lihtsalt toidab looma regulaarselt, mistõttu koerale lihtsalt meeldivat ta autole vahel järgi joosta.  Koer Dinkal olevat kuus kutsikat, kelle pärast loomakaitsjad südant valutavad. Nad loodavad koguda piisavalt raha, et Dinka steriliseerida ja kutsikatele armastavad kodud leida.

Video!

Jaga artiklit

10 kommentaari

P
Priit  /   09:37, 13. veebr 2018
Kui see ka oli jooksutamine autosabas, siis ka selline tegevus mõjub koerale üli halvasti !
!
!!!  /   14:24, 12. veebr 2018
Midagi sellist nägin ma pooltosina aasta eest Aseri-Viru-Nigula vahelisel kõrvalisel maanteel. Kus suve lõpul noor koer lihtsalt autost teele tõsteti, kui perel oli aeg suvekodust pealinna tagasi kolida. Püüdsin neile oma autoga järgi võtta, et julmurite number üles märkida, kuid kui nad mind taga lähenemas nägid, said nad vist asjast aru ja vajutasid gaasi põhja. Vist nii 150 peale. Spurtisid ees nagu vormeliga. Mina ei soovinud oma masina, omanda kaelakondi ning autos olevate lastega riskima hakata. Nii et tuli jälitamisest loobuda.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis