29-aastane kanadalane Lauren on neitsi, kuid valmistub siiski peatselt emaks saama. Kuidas on see võimalik?

Lauren leiab, et suudlemine on imelik ja kohtingutel käimine pole tema jaoks, kuid see ei ole takistanud naisel emaks saamise poole püüdlema. Religioossest kogukonnast pärit Lauren leidis spermadoonori ning sünnitab oma esimese lapse juunis.

Lauren on erianud enda pere, sõprade ja arstide nõu ning ütleb, et ootab elevusega neitsina emaks saamist. Naine kinnitab, et on õnnelik, et saab kogu ülejäänud eluks neitsiks jääda ning ta loodab, et emaks saamine vabastab ta kohustusest käia kohtingutel.

Ühtlasi kannatab Lauren hüpopituitarismi all. See on haruldane häire, mis mõjutab hormoone. Laureni keha ei saa õigeid hormonaalseid signaale, muuhulgas ka neerupealised ja munasarjad. Seetõttu algas ka Laureni puberteet hiljem ning koolis noriti teda seepärast.

Lauren tunnistab, et kohtamas käimine on tema meelest mõttetu. Ta lisab, et kuigi on mõnel kohtingul käinud, pole see lihtsalt tema jaoks ning ta eelistab keskenduda iseendale. 

Pärast rasedaks jäämist on Lauren siiski mõelnud, et tahaks kunagi kellegagi seksuaalvahekorras olla, lihtsalt et proovida. Senised suudlemiskogemused on Laurenit aga pigem ebakindlamaks muutnud. Kohtingulehed on naised samuti ükskõikseks jätnud.

Jaga artiklit

21 kommentaari

H
huvitav  /   21:29, 13. veebr 2018
Kui naine näiteks usu tõttu või hirmust meeste ees soovib last s.t. kunstlikku viljastamist, siis ka ta süütust saab säilitada? Kas meditsiinilised instrumendid võimaldavad seda?
H
Hm  /   16:41, 13. veebr 2018
Soovitan otsida mõne ingliskeelse intervjuu sündmuste keskmes oleva isiku endaga. Sellest koorub hoopis teistsugune lugu, kui kõmu otsiv õhtuleht pakub. Tegemist on ikka suht kurva juhtumiga. Fakt on see, et meie seksuaalsust juhivad ka hormoonid ja see inimene on reaalselt kogu elu seetõttu kannatanud. Tõsi, ta on sellise eluga leppinud ja leidnud oma tee. Osa sellest on rasedus. Kindlasti ei ole siin mingi religioosse valiku või muu sellisega tegemist. Vahest isegi religioosne taust on talle andnud teatava turvalisuse: ühiskonna surve seksuaalpartneri leidmiseks ei ole olnud sedavõrd kõrge. Tahan siiski rõhutada, et mingil juhul ei võrdle ei tema ega ükski asjaga kokku puutuv isik mingis kontekstis naist Neitsi Maarjaga.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis