131 kommentaari

P
pildl oli iris,aga  /   17:04, 15. veebr 2018
mina vaatasin, et on onuBella. Iiris on mage.
T
Tahaks nutta  /   12:38, 12. veebr 2018
Ma ei saa aru, mis Eesti laulust me siin räägime, ükski eestikeelne lugu ei saanud esimesest poolfinaalist edasi. Ma ei tahaks uskuda, et kandideerivate lugude seas paremaid eestikeelseid lugusid polnud. Kahtlustan, et žüriiliikmete maitse pole ehk kõige parem/tavalisem. Miljardite puhul oli võistlusel nende plaadi kõige kehvem lugu, kahju. Igatahes kui kuulutati kunagi need poolfinaalidesse valitud 20 laulu, siis suutsin vaid mõne laulu lõpuni kuulata, enamuse ajal tekkis tungiv soov laulu mitte edasi kuulata. Ma tõesti arvan, et laulude valijate maitse on mingi räpi jmt jama poole kalduv. Enamus eestikeelsed laulud on valitud mingit imelikku stiili esindavad ja ingliskeelne eurosült üldse ei kõneta mind üldse. Tundub, et teine poolfinaal on veelgi kesisem, lausa õudsaid lugusid on seal. Peab täitsa kangelane olema, et selliseid laule sundida end kuulama/vaatama. Ühesõnaga, kui me ei suuda kaunist eestikeelset laulu euroopasse saata, siis saadame kaunilt omapärase itaaliakeelse laulu. Edu Elina Nechayevale!
N
naine maalt  /   19:14, 11. veebr 2018
ETV tase o,Paadam vahetati välja,oh issand
V
väga  /   18:59, 11. veebr 2018
ebavõrdsed poolfinaalid ja järgmisel laupäeval ei ole midagi kuulamisväärset!
V
Valik  /   13:37, 11. veebr 2018
Iial ei tea ette, mis stiilis lugu eurovisiooni vaatajale peale läheb. Kui tavaliselt tahetakse laval näha kirevat klounaadi, siis möödunud aastal tõi võidu lihtne tagasihoidlik esitus. Ise sooviksin, et sel aastal pääseks Eestit esindama Elina. Kuid kardan, et klassikalise muusika austajaid on Eurovisiooni vaatajate hulgas liiga vähe, et suurt edu saavutada. Aga iial ei tea?
M
mina olen nõus  /   16:34, 11. veebr 2018
Parim lugu! Aga Eurovisioonil hinnatakse ju "klounaadi" ja sellest oleks kahju,kui nii kena esitus ja ilus hääl välja jääks! Kahjuks on ka meie "Eesti laul" hakanud sarnanema üha enam klounaadile!
E
Eesti laul  /   17:44, 11. veebr 2018
Etnopatsy laul Külm oli üks minu lemmikuid. Laul oli väga hea. Vaje laul Laura oli oma lihtsuses ja häälega üks parim. Kuigi nad võiksid oma mustlase ürbi asemal panna lihtne t-särk. Ja ka seeneiu kes seal taidles võiks tema tants või miilutsemine olla veidike parem. Ooper no jah, kuidas seda nüüd õelda. Oli ja ei olnud ka. Osades sõnades ei saanud aru ja kuidagi mitte midagi ütlevat. Kleit on juba nähtud ja poleks vaja olnud seda järgi ahvida. Tiiu taas kuidagi ängitsev esitus oma roosade juuste, kuldse ürbiga. Siis läks alles peale, kui laulma hakka see mees ja ärkasin kohe nagu üles. Väga hea häälega laulja ja oleks see mees üksi laulnud oleks ehk isegi finaali pääsenud. Stig hea muusik laulja, kuid see lugu oli igav ja ei pannud kuulama Oleks see lugu olnud tempokam ja koos bändiga oleks meeldinud. Iiris pigem jäi mulje, et laval on mingi vanamemm, kes istub diivanil, hallid juuksed, jalad laiali ja prillid ees. Laul oli igav ja mitte midagi ütlev. Ei jää kumisema kõrvu ja tema hääl (lapsik) ei ole kunagi meeldinud. Võtame siis selle Eesti laulu kokku. Igav, igav ja igav. Olid paar lugu mis jäi meelde ja hakkasid ka meeldima Laul Külm ja Laura. Ülejäänud paraku jah igavad ja mitte midagi ütlev. Eriti üleskiidetud Elina oma mis oli kuidagi igav, sõnades aru ei saanud ja liig külm ja kalk hääl.
T
To Valik  /   18:52, 11. veebr 2018
Praegu soovitakse, et saaks edasi see, aga kui nüüd päris aus olla siis selliseid nö võimsaid esitusi lendlevate kleitidega saadetakse erinevate maade poolt iga aasta viis tükki ja haruharva saavad need mingeid häid kohti.
Ü
üllatav  /   13:24, 11. veebr 2018
üllatav oli, et Etnopatsy viie valitu hulka ei saanud, laul oli ilus ja helisev. iga kell oleks iirise inele seda eelistanud
H
haltuura   /   12:03, 11. veebr 2018
See oli täielik haltuura,viimast edasipääsejat kõlbas kuulata.Eelmine aasta VERONA oli väga ilus laul.
Seekord oli tase väga madal,zürii on nii madala maitsega ei julge oma arvamust välja öelda ,kõiki kiidetakse,see rikub lauljate maitse meeli.
T
To haltuura  /   18:53, 11. veebr 2018
Vaje oli esituse ja oleku poolest üks parimaid selles poolfinaalis.
E
Eino Taruk  /   11:45, 11. veebr 2018
Ma tean, et reglemendi kohaselt ei tohi konkursil osaleda need kes on sündinud enne 2002. aastat, aga galeriid vaadates jääb küll ulje, et on olemas ka mitteametlik ülempiir...
T
To Eino Taruk  /   18:53, 11. veebr 2018
Enne? Peale mõtlesid ikka?
K
Klõpsake   /   11:43, 11. veebr 2018
lahti mingi muusikakanal ( no ehk mitte AloTV ) ja absoluutselt iga lugu on ka ilma videopildita parem kui need Eesti Laulul esitatud.
N
Nostrad Amus  /   11:12, 11. veebr 2018
ma vaatasin Eesti tulemusi alates 2009 mil Rändajad sai 6 koha. ja siis vaatasin, et järgneva kahe aasta jooksul 10 parema hulka ei saadud ja siis tuli Oti Kuula 6.koht. siis jälle kaks aastat ei saadud 10 parema hulka ning siis tuli Elina ja Stigi 7. koht. Peale nende lugu on jälle kaks aastat finaalist suu puhtaks pühitud ja kui see valem jätkub, siis peaks see aasta finaali saama...
S
Soomet läheb esindama Saara Aalto  /   10:42, 11. veebr 2018
Laul pole veel kindel, aga üks näide:
https://yle.fi/aihe/artikkeli/2018/02/08/ensiesityksessa-saara-aalto-monsters-umk18-kilpailu-kaynnis...
Võrrelge nüüd, kas meie hääletud (Elina väljaarvatud) suudavad kasvõi sellele midagi vastu panna?
'
K
kahju  /   10:39, 11. veebr 2018
Stig laulis mööda ja laul oli igavus kuubis. Kas vääris finaalikohta? Kindlasti mitte.
Iiris. Ma ei tea mis asi see oli, aga kindlasti mitte Eesti Laulu finaalivääriline.
Sibyl Vane- üllatavalt hea, palju parem kui kaks eelpoolnimetatut!
Vaje- Üks minu lemmikuid sel aastal. Mulle meeldis lihtne ja siiras lavaline olek. Hääl vedas ka kenasti välja.
Elina Nechajeva- muidugi parim! Olgu ooper või operett, kui laul lõpuni kuulata, siis külmaks ei jäta kedagi! Sel aastal kindlasti ainuõige valik. Ainult et see Lopezi kleidi kopeerimine ei olnud just kõige targem otsus.
Järgmisel nädalal pole kellelegi pöialt hoida.
Kahju, et Aden Ray finaali ei saanud. Hea meeldejääv lugu oli ja täiega lahe hääl kutil. Kindlasti palju parem, kui Iiris või Stig. Aga Stigil on nii palju fänne, et väikesed fännid ja pubekad hääletaks isegi suvalise ümina finaali.
S
Stigist  /   11:25, 11. veebr 2018
Kas ta üldse mingeid laulutunde ka on võtnud või arvab, et ta lood on nii head, et häält ei peagi tulema - piisab mingist poolrääkivast esinemisest? Peaks ju ise ka aru saama, et noodi körvalt laulab.
Minu meelest ka eelvoorule peaks tulema sellise väljanägemisega, nagu kavatseb suurele Eurovisioonilavale minna. Sellised kottis püksid, mingi särk, jalas kummalised kantud ja kammimata juuksed head muljet küll ei jäta.
P.S.Aden Ray meeldis mulle ka. Kui teises voorus midagi üllatavat ei tule, siis ainus ongi Elina - laul ja esineja muidugi väga ilusad. Eurovisiooni maitset ei tea, eks kõik saadavad sinna oma väljavalitud palad, aga igatahes häbenema küll ei pea.
J
jh  /   13:21, 11. veebr 2018
Nõus, Elina loo pärast ei peaks jah häbenema, tulgu see tulemus siis milline tahes. :)
T
To kahju  /   18:55, 11. veebr 2018
Elinal oli võimas hääl ja ilus esitus, kuid selliseid laule eurovisioonil kuulata ei tahaks. On küll ilus ja kultuurne, kuid kui ei meeldi siis pole midagi teha. Vaje oli lemmik.
J
Jah  /   10:36, 11. veebr 2018
Portugalis eesti moodi klassika lauluviisud
K
kas ooperi viisumid  /   10:33, 11. veebr 2018
sel aastal,kui eestil sellinegi kavas
M
mina  /   10:24, 11. veebr 2018
Minu jaoks oli vaadata ehk ainult hääletamist! Pole enam seda mida sai 10-20 aastat tagasi vaadata! Mõtetu üritus! Aaslaid ei sobi sellele ,,juhiks,,!
K
Kuidas palun?  /   19:11, 11. veebr 2018
Täiesti talutav oli vaadata seda, mis ta tegi seal ju. Võrreldes eelnevate aastatega oli seda poolfinaali palju huvitavam vaadata.
T
Tegelikult  /   10:13, 11. veebr 2018
Ooperiga ootab läbikukkumine! Aga seda vist tahetaksegi! Ega siis midagi muud kui ilusat põrumist!
S
Saade oli väga mage  /   09:54, 11. veebr 2018
Päris häbi oli vaadata. Selline lapselik lalin ja mingid totrad mängud - kellele see mõeldud on?
Naissaatejuhil on pealegi halb diktsioon.
Üks kord aastas see võistlus, kuigi nimi "Eesti Laul" on mööda, ainult üks võidab, aga sellegipoolest võiks neid esinejaid tutvustavad küsimused asjalikumad olla. Midagi võiks rääkida ka esitatava loo sünnist ja sellest, mis selle loo sõnum on - peaks nagu LAULUKONKURSS olema, mitte esinejate võistlus.
J
Jaak  /   10:20, 11. veebr 2018
Täitsa nõus. Selle etenduse "Eesti lauluks" nimetamine on tegelikult eesti rahva, keele ja kultuuri mõnitamine. Mina suutsin ära kuulata-vaadata vist viis või kuus etteastet, siis viskas ära ja vahetasin kanalit. Eesti laul peaks olema originaalis ikkagi EESTI KEELES ja kui hädasti vaja, võib ju teksti hiljem tõlkida mistahes keelde. Muusikalisest küljest ... parem ei avalda oma arvamust. Omaette "suursaavutus" oli muidugi Kristel Aaslaid saatejuhina! Kuhu me küll jõudnud oleme ...?
P
Pangu kasvõi "Eesti Eurolaul"!  /   11:13, 11. veebr 2018
"EESTI LAUL" võiks olla hoopis iseseisev konkurss, kus valitakse ilusad eesikeelsed laulud!
Kes selle totaka nime sellele Eurovisioonile laulu valimise konkusile üdse välja mötles? Kas see Purga?
N
Nimi  /   17:01, 11. veebr 2018
ei riku meest, aga tähenärijatele, head isu!
T
tv vaataja  /   09:50, 11. veebr 2018
Ilus saade, saatejuhid ja esinejad-kõik tore, hea meel, et Elina sai edasi. Ootame järge. Üks nooruke 18 aastane neiu võiks Otsime talente saates esineda, mitte siin saates, ta on nii sarnane ühele meie tuntud naislauljannale, paraku meie lauljanna on hea häälega aga neiul pole häält, võiks proovida hääleõpetaja võtta.
"
"Ilus saade, ilusad saatejuhid"?  /   11:17, 11. veebr 2018
Kas see on mingi satiir?
Saatejuhid ei peagi ilusad olema, aga võiks siiski mingi tase ja stiil neil olla ning jutt peaks selge olema, mitte mingi suu kinni susin (Aaslaid).
Ja milleks nii palju palagani oli?
A
Annika  /   09:44, 11. veebr 2018
Puhas eestlane,nagu enamus siinsetest kommenteerijatest on oskab ainult vinguda,kritiseerida ja kõike maha teha. :) :)
J
ju kõik  /   17:02, 11. veebr 2018
pole pugejad, kui madalust ei kiida?
K
Kas me ei olegi Eestmaal?  /   08:37, 11. veebr 2018
Vajé, Agoh, Stig, Nechayeva ja Sibyl!?
E
Eesti Laul ?????  /   11:33, 11. veebr 2018
mina küll ei tea- tunne enamus neist ju võõrad Eestikeelele ja Eestimeelele !?
A
Asko  /   11:54, 11. veebr 2018
Õpi kirjutama, Eestikeel
P
Puuuurij...  /   08:35, 11. veebr 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
V
vaevalt  /   08:47, 11. veebr 2018
ta 71.aastase vanuri sinna saadab. Elina on äge!
H
hääl  /   11:00, 11. veebr 2018
on äge, aga seal on laulude võistlus, mitte häälte.
M
Maitse asi ,aga   /   07:49, 11. veebr 2018
Marten Kuningas tuli vist küll nalja tegema .
J
Jah  /   08:47, 11. veebr 2018
nagu Leto Svet käis nalja tegemas.
T
Toomas  /   10:23, 11. veebr 2018
Isegi Leto Svet oli tükk maad parem kui enamus siinseid "šedöövreid"!
M
mina olen nõus  /   16:41, 11. veebr 2018
On liiga õhku täis! Ainult ei tea -miks? Nüüd said teada,mis neist arvatakse!
O
oj  /   01:07, 11. veebr 2018
ETV taset pole ollagi. Piinlik kuulata nn vestlust saatejuhtidega.
J
just  /   08:27, 11. veebr 2018
ERR oleks võinud oma lemmiku-peeter oja hoopis saatejuhiks panna, temast nad ju ei loobu ühelgi aastavahetusel
.
..  /   08:51, 11. veebr 2018
Just,maga kaineks,siis tead millise üritusega tegu oli.Pohmakas peab ikka kõva olema,et hõljud veel aasta lõpus ja näed ,Oja, silme ees.
P
Pseudo  /   08:48, 11. veebr 2018
Praegusel ajal lükataksegi saatejuhtideks selliseid õnnelikke. Kõige olulisem omadus on teesklus, et on hästi lõbus!
  /   11:49, 11. veebr 2018
Peeter Oja ei saa ju oma vanuse tõttu, sest nüüd peab teed andma pudrulõugadele, kes ise pole midagi veel õppinud, kuid enesehinnang on juba kõrge
J
jeee  /   00:54, 11. veebr 2018
Vaje on äge!
G
g  /   01:11, 11. veebr 2018
paska.0 points
K
kõige parem  /   11:01, 11. veebr 2018
lugu nendest, aga nädala pärast on ainult õudus.
.
..   /   00:35, 11. veebr 2018
Väga meeldis Elina Nechayeva. Võimas esitus ja kaunis.
  /   08:35, 11. veebr 2018
ta on kahjuks natuke juudi moodi :(
O
Oli küll, aga selliseid on juba olnud.  /   08:46, 11. veebr 2018
Sellise pika suure kleidiga ja staatiliselt paigal seisev laulaja on juba ettearvatav, mis esitus sealt tuleb. Eelmine aasta Laura esinemise kohta öeldi ka Eurovisioonil, hea, aga pole usutav ja loomulik. Võitis hoopis ju tavalise välimusega ja mitte eriti kena välimusega mees, ilma mingi showta. Kui Elina esineks lihtsate tänapäeva noorele naisele sobivate lihtsate armsate riietega mõjuks see üllatavana kui suu lahti teeb. Noh nagu Susan Boyle läks lavale, lihtne matsakas naine, aga kui suus avas...
C
Copy/paste  /   10:39, 11. veebr 2018
Natuke Jennifer Lopez´it ja loodame, et kõik ok?
https://www.youtube.com/watch?time_continue=106&v=nPLt0cTmakQ
W
Wal  /   10:56, 11. veebr 2018
Elina ikka peajagu üle
  /   11:42, 11. veebr 2018
Jutt käib kleidist!
  /   11:52, 11. veebr 2018
Minu arvates ei ole ta üle vaid valinud vale koha, kus esineda
V
vaataja  /   11:51, 11. veebr 2018
Elina võib ju hea olla, kuid sellel kontserdil on ta kuidagi võõrastav,nagu inimene on eksinud ruumi ja kohaga
  /   12:12, 11. veebr 2018
Kurb, kui sa niimoodi tunned. Just tema tasemel tulekski oma riiki esindada ja jätta sahtlisse oma koduarvutis käkerdatud "šedöövrid"
T
To 12:12  /   19:00, 11. veebr 2018
Ei pea mingit operetti saatma, et võimalikukt peen ja kultuurne mulje jääka? Mingid kompleksid? Inglismaa saadab küll huvitavaid esitusi.
M
Maali  /   00:10, 11. veebr 2018
See iiris oma titehäälega oli ikka jube küll.Vabandust.
O
Oli piinlik.  /   00:10, 11. veebr 2018
See on niikaua murdeealiste pidu kuniks seda Normetit seal on.Ka need sisutud ja tühja täis vaheklippide kysimused olid lollilt lapsikud samaväärsete vastustega.Vat see oli ETV tase!
E
Euro  /   00:08, 11. veebr 2018
Me sel aastal saadet ei vaata. Saatejuhid teevad võimatuks. Eks kuuleme pealavalt, kelle valisite.
J
jah  /   02:54, 11. veebr 2018
Sama siin. Nüüd järel vaadates selgub, et oleme ajas ainult võitnud,et seda jama ei vaadanud. Delfis kõik olemas. Seega Aaslaid jäi vahele.
H
h  /   00:03, 11. veebr 2018
Üksaasta oli Eurovisioonil seesamasugune Elina. Midagi projekteeriti seal kleidi peal.Ei saand ta mingit kohta. See kõõritamine on ka kohati ikka liig
M
Märka vahet:  /   11:57, 11. veebr 2018
kõõritamine ja kõõrutamine. Lollus süveneb iga aastaga, pole midagi parata
K
k  /   12:11, 11. veebr 2018
Lõõritamine?
  /   23:49, 10. veebr 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
  /   00:02, 11. veebr 2018
Väga kurb,et ükski Eesti laul ei saanud,vaid mingis väga kauge ja võõra rahva keeles soigumised.Oma keelt maha salata on hullem,kui end orjaks müüa.
  /   07:56, 11. veebr 2018
Iiris oskab ju hästi ropendada ja arvab,et on suur originaalne, kui oma välimusega proovib inimesi rabada. Samasugune langeja nagu see Kerli
M
Mammi  /   16:24, 11. veebr 2018
Täitsa nõus, samal arvamusel.
Ü
Üks noor vanaema.  /   23:45, 10. veebr 2018
Elina lähebki Eurovisiooonile!
  /   00:03, 11. veebr 2018
Kahju,et ükski Eesti laul ei lastud edasi,vaid mingi väga kauge ja võõra rahva keeles soigumised.
  /   07:58, 11. veebr 2018
Palju siin enam on puhtaid eestlasi jäänud? Füsiognoomia reedab ju paljut
N
N50+  /   08:05, 11. veebr 2018
Ja mis on "puhas eestlane"? Aastasadu on siit võõrad rahvad üle käinud, on esimese öö õigus olnud, jne. Ja tänu sellisele geneetilisele mitmekesisusele ongi eestlane oluliselt erksam ja tublim siin maailmas, kui kasvõi soomlased
S
seal on ennegi  /   07:35, 11. veebr 2018
italiano oopereid olnud ja tasemel.
V
Valik  /   23:21, 10. veebr 2018
Neist kümnest oli parim Elina. Väga efektne näeb ka laval välja!
S
Sellised uhkete kleitidega  /   23:34, 10. veebr 2018
primadonnad ei lähe enam Eurovisioonil pealne. See on eilne päev. Ja sellist värvide ja kujunditega seeliku shoud on ka juba nähtud.
T
to selliste...  /   23:47, 10. veebr 2018
et pigem koplifornia vä
T
To 23:34  /   00:02, 11. veebr 2018
Tõsi, selline kriiskamine peale ei lähe. Lähevad peale stigi ja elina laulu moodi laulud mis saavad kõrgeid kohti. Selle konkreetse lauluga veab kui saab eurovisiooni poolfinaalist edasi.
  /   11:57, 11. veebr 2018
Lihtsus ja siirus on tihti, kuid sellised primadonnatsejad jäävad kaotajateks.
  /   07:59, 11. veebr 2018
Oled väga algeline, kes pole ennem ooperilauljaid näinud ja kuulanud.
  /   10:29, 11. veebr 2018
Ooperit lähen vaatan Estonias, aga eurovisioonile see mitte ei sobi!
T
To 07:59  /   19:03, 11. veebr 2018
Päris algeline on ka sõna ennem valesti kasutada.
  /   10:41, 11. veebr 2018
Ä
Ämber  /   23:12, 10. veebr 2018
Elinale habe ette ja järgmine euruvisioon toimub Linnahallis
H
hiljaks jäid  /   00:47, 11. veebr 2018
see rong ammu läinud
P
palun  /   22:51, 10. veebr 2018
palun väga vabandust, aga Desiree... kuidas selline artist ja lugu üldse sai poolfinaali? ta näeb küll hea välja, aga viisi ju ei pea, laulab tugeva aktsendiga ja intervjuu eel oli iga teine sõna "ää". oeh..
M
mis artist?  /   23:43, 10. veebr 2018
kooli laulukoorist tuli ju...
A
Asko  /   12:00, 11. veebr 2018
Viisipidamine pole Eesti Laulul nõutav, see on ammu selge
M
Meeleheitel koduperenaine  /   22:49, 10. veebr 2018
Võitma peab Valter Soosalu!!
M
Musträstaste saladus  /   22:48, 10. veebr 2018
Stig Rästa siiani
H
hh  /   22:32, 10. veebr 2018
Keerake hääl maha, kuni nad mulisevad. Saade muutub siis palju sümpaatsemaks.
J
jj  /   23:06, 10. veebr 2018
Kas siis sinu tahtmine on tähtis?
M
mille vahel valida  /   22:31, 10. veebr 2018
Mitte midagi ei olegi: lauljaid, saatejuhte, laule, ainult raha on, oli ja jääb
E
Ets  /   22:34, 10. veebr 2018
ooper või etnopatsid..muu on saast
E
Etsile  /   23:07, 10. veebr 2018
Jah, aga need Euroviisule ei sobiks.
E
Ets  /   23:23, 10. veebr 2018
Võibolla,aga miks ei võiks meil kordagi olla mune valida selline mis sinna näiliselt ei sobiks ja ülejäänud eurosaastast eristuks et näha mis saab..nagunii viimased aastad juba nulliringid ja kaotada pole enam midagi
  /   00:06, 11. veebr 2018
Pugema peab,nagu juba 17a
M
Muidu nõrgad lood aga...  /   22:22, 10. veebr 2018
Eyden esimene kuulatav ja seda tõepoolest!
M
Marta  /   22:21, 10. veebr 2018
Mis Eesti laul see on? See on ju Inglise laul, peaaegu kõik laulud inglise keeles. Eks ikka see väikerahva kompleks ja vaja ennast suurema sulgedega ehtida.
T
To Marta  /   00:04, 11. veebr 2018
Sa ise kuulad kindlasti huviga eurovisioonil neid ungari keelseid lõõritusi millest midagi aru ei saa.
T
to martale  /   00:35, 11. veebr 2018
õpi eesti keel ära, on ungarikeelsed, eestikeelsed, ingliskeelsed jne. kokku tuleb kirjutada, kui sõna on ne-lõpuline, saad aru?
K
kõik keeled on lauldes kaunid  /   08:52, 11. veebr 2018
Muidugi kuulan rahvuskeelesid lõõritusi, tõlge on ju all
T
To 00:35  /   19:05, 11. veebr 2018
Tänud emakeeletunni eest, ei leia, et see mingi kirjandikonkurss oleks kus peab võimalikult korrektselt kirjutama. Mõttest saab aru.
O
Olematu tase  /   22:18, 10. veebr 2018
Võta üht ja viska teist, täiesti suva, keda valitakse!
E
Elina saab edasi  /   22:15, 10. veebr 2018
Ta ainus, kes seal viisi peab, ülejäänud neljast jummala ükskõik
  /   08:02, 11. veebr 2018
Laul on ju Brightmani pealt
S
Sul on õigus  /   09:00, 11. veebr 2018
Ka Stig laulab madalatel toonidel mööda, natuke muide ka Netšajeva. Aga noh live asi :(
O
ohjah  /   22:13, 10. veebr 2018
Saatejuhid on mõttetud. Võiks need jutuajamised olemata olla.
E
ehh  /   22:11, 10. veebr 2018
kirjutad tavalise lause, ei solva kedagi- ja läbi ei lähe.
Y
yess  /   21:35, 10. veebr 2018
Leto svet 2
P
Paaristõuge!  /   21:34, 10. veebr 2018
Võidab Luule Tull ja motosport!
Ä
Ämber  /   22:46, 10. veebr 2018
Meestest võidab Indrek Till ja ka motosport
I
irw  /   01:30, 11. veebr 2018
Võidab ikka tull, aga till on pikalt ees
  /   21:16, 10. veebr 2018
Kindlasti ju see ooperilaulja, sest ta ise on juba oma võidus ju nii kindel .Milleks üldse seda võistlust enam?
Ö
öök  /   21:53, 10. veebr 2018
loodetavasti ta ei võida, see laul ei lähe massidele kuidagi peale
A
aga  /   22:27, 10. veebr 2018
Su komm läheb massidele ju
.
..  /   09:49, 11. veebr 2018
Vähesed edukad eurolaulud lähevad massidele peale. Võta kasvõi see eelmise aasta portugaallase halamine. Aga sellel oooperilaulul pole vigagai..
T
to:/  /   22:26, 10. veebr 2018
Pakuksid kellegi parema välja? Kelle?
22:26-le  /   23:08, 10. veebr 2018
Musträsta.
K
Kust  /   23:41, 10. veebr 2018
sa seda võtad, et ta võidus kindel on? Ütles sulle või?
  /   00:08, 11. veebr 2018
See juba ammu otsustatud,mingis saates räägiti.
J
ju  /   01:28, 11. veebr 2018
Ju ju ju . Ju
S
s  /   21:11, 10. veebr 2018
Ei kannata seda Aaslaidu vaadata. Jääb vaatamata. Küll varsti DELFIs näeb, kes võitsid.
S
sama siin  /   21:54, 10. veebr 2018
miša on miša ja see on ainus koht, kuhu ta sobib. kahju, aga nii on.
K
Karu t. Kott  /   22:12, 10. veebr 2018
etv- l pole raha olümpia vaatamiseks ega korralike saatejuhtide palkadeks laulud on ka sellised säästu et süda läheb pahaks
  /   00:10, 11. veebr 2018
Parimad on ju siit putkanud pois.
|   /   20:37, 10. veebr 2018
Pole õrna aimugi?
K
Kuidas ei ole?  /   20:49, 10. veebr 2018
Kindlasti see ooperilaulja.
  /   21:18, 10. veebr 2018
see on ju võlts, sest kõik ju tahavad seda ooperilauljaid.Muidu, teda valimata olete ju labased...
/
//  /   22:28, 10. veebr 2018
võiks kirjutamagi õppida