Krimi

Politsei pidas kinni Tallinnas kasiinos relvataolise esemega vehkinud joobes mehe (10)

Toimetas Annika Erg, 10. veebruar 2018 19:14
Politsei pidas kasiinos relvataolise esemega vehkinud joobes meheFoto: Alar Truu
Täna kell 16.56 sai häirekeskus teate, et Toompuiesteel asuvas kasiinos vehkis vanem mees relvataolise esemega. Ärevale teatele reageerinud politseinikud ja kiirreageerijad pidasid mehe kinni sündmuskoha läheduses 20 minutit peale vahejuhtumit. Kinnipeetud 51aastane mees toimetati politseijaoskonda ning läbiotsimise käigus leiti tema juurest ōhkrelv.

Esialgsetel andmetel puhkes kasiinos alkoholijoobes 51- ja 36aastase mehe vahel konflikt. Vahejuhtumis õnneks keegi viga ei saanud ja juhtumi täpsemad asjaolud selgitab välja uurimine.

Põhja prefektuuri kesklinna jaoskonna välijuht Marko Villemson ütles, et nende jaoks oli tegemist väga äreva teatega, kuna kunagi ei või teada, mis relva inimene kaasas kannab ja millised on tema kavatsused.

„Reageerisime väljakutsele suurte jõududega ning tänan siinkohal oma kolleege, kiirreageerijaid, kes tabasid kuriteos kahtlustatava mehe kiiresti. Meie jaoks on väga tähtis võimalikult kiiresti kõrvaldada oht ja tagada turvaline keskkond,“ lausus välijuht.

Kinnipeetud 51aastase mehe suhtes alustati kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb avaliku korra rasket rikkumist.

Menetlust juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Samal teemal

09.02.2018
Naiste kätš Narva klubi ees lõppes rinnast hammustamisega
20.06.2017
Politsei pidas kärmelt kinni inimesi sihtinud mehe
15.03.2017
Lapsed võtavad aina sagedamini kooli relvi kaasa
15.10.2015
Sotsiaalmeedias ringles pilt, millel 19aastane noormees relvataolise esemega objektiivi sihtis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee