Eesti uudised

Avalda arvamust!

AVALDA ARVAMUST | Haridusminister Reps: kas poleks ehk aeg õpilaste kodutööd kaotada? (206)

Denes Kattago, 10. veebruar 2018, 13:46
Mailis Reps Martin Ahven
Reedel toimus Pärnus iga-aastane haridusjuhtide konverents, kus ka haridusminister Mailis Reps tegi ettekande. Lisaks olulisele teemale hariduse rahastamine, tõstatas ta ka kodutööde küsimuse. Millest jagas mõtteid ka hiljem suhtlusvõrgustikus.

Hea lugeja, mida sina sellest arvad - kas kodutööde kaotamine oleks kasuks või kahjuks?

Samal teemal

"Kas meil oleks aeg liikuda koduste tööde kaotamise poole ning millistel tingimustel oleks see võimalik? Sel teemal võiksime haridusrahvaga edasi arutleda," küsis Reps kohalolijatelt.

"Haridusjuhtide konverentsil Pärnus tõstatasin küsimuse, kas võiksime Eesti hariduses liikuda kodutööde kaotamise poole ning mida see endaga kaasa tooks. Ilmselt tähendaks see pikemaid koolipäevi ja vajalik oleks ka õpetajatelt suurem panus. Teiselt poolt tuleks selles perspektiivis ka õppekavad ümber vaadata. Igal juhul ei tohiks kannatada õpilaste teadmiste tase. Sellele on nii poolt- kui vastuargumente. Sooviksin sel teemal kindlasti laiemat arutelu. Jagage ka siin oma mõtteid!" kirjutas minister oma seinal.

206 KOMMENTAARI

k
Kerli 6. oktoober 2018, 01:19
Ma pole lapsevanemana nõus raamatuid kaotama. Arulage on mõelda, et laps hakkab tahvelarvutiga läbima õppeprogrammi. Kool on asutus, kus laps peaks om...
(loe edasi)
k
Kalev 14. veebruar 2018, 08:01
Kaotada haridussüsteem üldse ja kodus teha koolitööd !
Loe kõiki (206)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee