Eesti uudised

Ööpäev läbi järelevalvet vajava noore naise ema peab erimeelsuste tõttu haiglaga maksma teenuse eest 918 eurot kuus

HAIGLA PUHKERUUMIS ELAVA TÜTRE EMA: kui Aliisa koju viin, siis teda enam tagasi ei võeta! (84)

Arvo Uustalu, 9. veebruar 2018 22:48
TELERITOAS: Aliisa voodi (vasakul) asub kohe ukse juures ning puhketoas viibib päevasel ajal praktiliselt alati kliente, kes telekat vaatavad või kas rahulikult või vähem rahulikult seal aega veedavad. Pildil olevas teises voodis öösiti ei magata.Foto: Erakogu

Kolmekümnendates aastates Aliisa elab Valga haigla hoolekande osakonna puhkeruumis, kus teised kliendid televiisorit vaatavad.

Möödunud aasta novembris kirjutasime 32aastasest Aliisast, kes sai Valga haigla hoolekande osakonnas poolteise aasta jooksul viis tõsist vigastust: hambajäljed kõrvas, veri põlves ja paistes nina. Nüüd on Aliisa emal, Leilil, uus mure – tema tütart tahetakse hooldushaiglast välja süüa.

Ema läheb taas kohtusse

Leili läks tütre vigastuste tõttu kohtusse, kuid pärast kõikide instantside läbimist kriminaalasi lõpetati. 2016. aasta 31. augustil tehtud viimases kohtumääruses on kirjas, et kogutud teabe põhjal ei olnud võimalik kindlaks teha, kes Aliisale vigastused tekitas, ning ei saa välistada ka võimalust, et sügava liitpuudega isik võis ennast ise vigastada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.11.2017
Elu haigla hooldusosakonnas: hambajäljed kõrvas, veri põlves, nina paistes!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee