Hani Thomas suri 40-aastaselt (Wellington Bird Rehabilitation Trust)

Uus-Meremaal suri 40aastaselt paljude poolt palavalt armastatud hani Thomas. Thomas oli kuus aastat armukolmnurgas kahe luigega ning ta aitas üles kasvatada nende tosinad tibud.

Thomas eraldus aastaid tagasi teistest hanedest ja valis enda elukaaslaseks musta luige nimega Henry, kellega ta oli koos 24 aastat, kirjutab The Independent. Kui Henry armus teise luike Henriettasse, jäi Thomas paari juurde ja aitas neil tibusid kasvatada kuni Henry surmani 2009. aastal.

Thomas läks 2013. aastal pensionipõlve pidama Wellington Bird Rehabilitation Trust looduskaitsealale ning ta jäi lõpuks pimedaks. WRBT teatas armastatud linnu surmast Facebookis. Tõenäoliselt maetakse Thomas oma hingesugulase Henry kõrvale parki, kus möödusid nende ühised aastad.

Jaga artiklit

19 kommentaari

E
Eino Taruk  /   15:26, 12. veebr 2018
vaata mis iseloomustab suunitletud propagandat. Räägitakse biseksuaalsest hanest, temast saab kuulsus. Kuigi looduses elab miljoneid kannibale, pedofiile, homosid, koprofaage, ja ka neid kes teisi liike panevad. Tehke mõnest pedofiilsest loomast kuulsus, teie, nn. sallivad ;)
Z
zooloog  /   01:02, 12. veebr 2018
part heteroseksuaalne!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis