Elina Nechayeva (Erlend Štaub)

Paljude riigid pole veel enda eurolaule äragi valinud, ent juba teevad kihlveokontorid tööd ja ennustavad, kes võiks suurlauluvõistluse kinni panna. Ennustusportaalide järgi on Eestil vaid põhjust rõõmustamiseks - kui paari päeva eest ennustati meile kolmandat, siis täna juba magusat esikohta! 

Suurim Eurovisioni-uudiste portaal eurovision.com on ennutusportaalide värskeimad andmed kokku kogunud. Ehkki veel pole selgunud isegi "Eesti laulu" poolfinaalide edasipääsejad, siis ennustatakse, et just Elina Nechayeva paneb oma võistluslooga "La Forza" kogu euromöllu kinni. Teisele kohale ennustatakse Rootsit, kolmandaks aga Bulgaariat. 

undefined (Kuvatõmmis/ eurovision.com)

Kõigest paari päeva eest ennustati, et võit läheb rootslastele. Bulgaariat ennustati teisele kohale.

Eesti tänavune eurolaul selgitatakse välja juba üsna pea – „Eesti laulu“ poolfinaalid toimuvad 10. ja 17. veebruaril ning finaal 3. märtsil. 

Jaga artiklit

124 kommentaari

R
Riina  /   16:52, 11. veebr 2018
Naljaninad!Rootsis alles teine eelvoor läbi.Meie siin Rootsis ise veel ei teagi,milline laul Rootsit esindama läheb.
J
Juba alustati  /   14:32, 11. veebr 2018
eestlaste töötlust, andke ikka sellele laulule kõik punktid, tuleb ju võitjaks? Täpselt nagu kunagi Leto Svet loolegi, pidi ju ka tulema võitjaks :)? Ja totud, kes muusikast midagi ei taipa andsidki hääled, sest kes ei tahaks olla spetsialist :)?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis