Abielumees, kes käitub nagu tõeline poisike! Meeletult raha, naisi, pidusid ja loomulikult pööraselt palju seksi! See kõik on miljonärist Travers Beynoni igapäevaelu.

Traversit teatakse ka kui kommionu, kel on kahe erineva abikaasaga kokku neli last, kuid lisaks sellele leiab ta aega, et lõbutseda kümnete sõbrataridega, kirjutab The Sun.

Viimase abikaasaga elab ta siiani ühist elu. Kui võiks arvata, et abikaasa mehe pidude ja vallatude ööde osas kurdab, siis eksite! Ka tema naudib neid.

"Tal võib olla palju sõbratare, kuid tal on ainult üks naine," selgitab 26-aastane Taesha, kes lepib, et tema abieluvoodis käivad ka teised naised.

Mees ise uhkustab, et ega ta öösiti väga magada saagi, sest igal õhtul on ta suures ja laias voodis vähemalt neli paljast näitsikut.

Travers selgitab, et mõtleb iga nädal, kuidas voodis veelgi parem olla, kuidas naisi rahuldada. Ta proovib ja katsetab uusi poose

Millist elu mees elab?

Vaata SIIT, SIIT ja SIIT!

 

#humpday

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial) on

 

Sunblock

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial) on

 

Me and some friends

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial) on

 

Eenie, meenie, minie, moe

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial) on

Jaga artiklit

15 kommentaari

K
Kui  /   11:40, 10. veebr 2018
Raha on mis siis viha naisi panna pole veel ühtegi näinud kellele raha ei meeldi odavad on nad kõik!
T
Ter!   /   08:00, 10. veebr 2018
minu mees nii rumal ei ole ja ei tule olemagi! Lihtsalt olen leidnud väga hea mehe! Ehk ise tuleb vastata samaga ja kōik toimib! Ehk kui kees kodust ei saa ōnje siis loogiline et otsib mujalt! Olen täitsa nœus sellega ja sama kui baine ei saa kodunt täis väärtuslikku elu ehk siis tuleb leida kellega sobib ōnne jagama! Ja nii lihtne ongi! Milleks aega kulutada tühja! Kohutav kui oalju neid kes elavad töis pettuses? No miks? Ehk siis kas ära kasutamine vōi lihtsalt et ah elan kuidagi ja kogu moos! Aga soovin teile kōigile päikest ja lootes et pettust oleks ikka vägem ja elagem ōnnelikult! Elu isegi lühike ja nautigem hetki

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis