Modell Nastja Rõbka. (Instagram)

Vene opositsionäär Aleksei Navalnõi süüdistas neljapäeval avaldatud 25minutises videos asepeaminister Sergei Prihhodkot altkäemaksu võtmises oligarh Oleg Deripaskalt ja juhtis tähelepanu nende ühisele puhkusele koos prostituutidega jahil. 

Pärast video avaldamist tänas koos Prihhodko ja Deripaskaga jahil olnud modell Nastja Rõbka Instagramis Aleksei Navalnõid ja ütles, et ta saab nüüd rääkida, mis jahil tegelikult toimus. „See oli grupivägistamine. Ma tahan, et need inimesed vastutaks seaduse ees, sest mul on au ja eneseväärikus. Ma tahan, et Oleg (Deripaska) otsustaks, kuidas see küsimus lahendada. Ma näen kaht võimalust: ta kas abiellub minuga või ma kirjutan avalduse grupivägistamise kohta,“ kuulutas modell.

12 tundi hiljem tehtud sissekandes võttis Rõbka süüdistuse tagasi ja ütles, et tegi vaid nalja soovist testida lugejate huumorisoont ja intellekti. 

Kõnealune puhkus miljardär Oleg Deripaska jahil Elden toimus Norra vetes 2016. aasta augustis. 

Jaga artiklit

21 kommentaari

M
Moderaator korjas ära.   /   13:48, 11. veebr 2018
Ilmselt rakendus hoopiski veel kolmas võimalus. Nimelt ähvardus, et kui too daam liialt palju räägib liigutab või jumal hoidku, kuhugi veel kaebab, siis leiavad tema peaselt üles "juhuslikud" tšetšeeni kurjategijad, nii nagu on Venemaal juba päris paljude tülikate tegelastega juhtunud. Kõige sellest tulenevaga.
!
!!!  /   13:45, 11. veebr 2018
Ilmselt rakendus hoopiski veel kolmas olmasolevvõimalus. Nimelt ähvardus, et kui too daam liialt palju lõugu liigutab ning kuhugi kaebab, siis leiavad tema peaselt üles tšešeeni kurjategijad (ekskaardiväelased Kdõrovi ihukaitseväest), kes ta ise korralikult ära vägistavad ning seejärel kuhugi auku ajavad.

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis