Eesti uudised

Ajaloolane Jaak Valge luurajatele: Kremli konverentsidel osalemist ei pea pelgama, sest diskussioonis jääme iga kell peale! (27)

LISA KOMMENTAAR

Nonoh 9. veebruar 2018 21:17
Et ikka estonkohvri juhtum meeles oleks. Tegu oli relvastatud diversioonigrupi saatmisega naaberriiki rahuajal.
ehhhe 9. veebruar 2018 11:25
tubli jaak,kui oled riigi palgal,siis tuleb ajada võimutruud juttu,muidu homme on töö ja ka raha läinud.
ihhhi 9. veebruar 2018 11:32
ega siis kõik minema lää - võlad ja liisingud ju jäävad.
9. veebruar 2018 10:43
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
9. veebruar 2018 11:08
ilal on verbaalne kõhulahtisus,venelaste kutsehaigus.
Pensionàr 9. veebruar 2018 10:40
Vene rahvus on ju oma sonasuutlikkuses ja sonavara rikkuses meist ule.See on objektiivne tode. Kui osalevad vàitlussaates, siis on nad teema enesele eelnevalt selgeks teinud. Eestlane ju làheb saatesse-et nàe kutsuti-làhen "molisen" midagi. Ja siis takerdub voorasse mottesse, ei suuda seda lahti rààkida-kokku saabki segane jutt ja pikad "e"-d.
kolla 9. veebruar 2018 11:06
Kas ehk pead silmas vene voorimehe eksamit kus pidi 12 minutit järjest ropult sõimama ja ükski sõna ei tohtinud korduda.
k alias kolla alias NIKOLAI 9. veebruar 2018 11:34
on seda eksamit sooritanud et teab?Või vatnikul tav
demagoogia, 9. veebruar 2018 12:10
Demagoogia, üksteisele peale- ja vahelekarjumine, suvaliste väljamõeldiste esitamine tõe pähe ja vastaspoole mõtete täielik ignoreerimine on tõepoolest "üleolek". Mitte mingite argumentidega ei ole võimalik ja pole ka mõtet üritada sellisest seltskonnast "üle olla".
konsa 9. veebruar 2018 10:31
Ajaloolane Jaak Valge luurajatele: Kremli konverentsidel osalemist ei pea pelgama, sest diskussioonis jääme iga kell peale!
.-.-.-.
austet jaak valge, kui ma ennist kommisin, et nendele konverentsidele võiks vabalt minna, siis natuke järelemõeldes on see väga riskantne ettevõtmine. kremli jaoks on see ELULISELT TÄHTIS POROPAÜRITUS, sealt ka üritusse suhtumine, MEIE argumendid on teisejärgulised.
venelased on koduterritooriumil, venelased töötavad GRUPIS, neid eelnevalt on TREENITUD selleks jne.
solovjovi šõus esineb tükati üks poolaks, hästi KOLORIITNE tegelane, hea on teda vaadata aga on ka väga tugev ISIKSUS.
see osalemine on ikkagi väga riskantne, nad ei tunnista ARGUMENTE, viivad teema kohe kõrvale,
kui see neid pitsitama hakkab
Kunagi anti mul Moskvas lugeda sakslaste 10 käsku kuidas käituda Venes. 9. veebruar 2018 10:00
Sakslastel olid sajandeid kogemusi. Esimene ja kõige tähtsam reegel oli,et venelastega vaidlemine on mõttetu kuna venelased on aastatuhandeid tegelenud mõttetute vaidlustega,elu mõtte otsimisega jne, Pealegi sakslastel pole selliseid kogemusi jaseepärast jäävad sellises vaidluses kaotajaks. Venemaad saab muuta kui näitad ette mida kõike saab korraliku tööga teha...Pealesõjaaegne ajalugu Lääne-Saksamaaga kinnitab seda 100%. Pealegi venelased tundvat topelt mõnu sellistest vaidlustest kuna ise ei pea sellel ajal midagi tegema ja oponent on kõigist asjalikust tegevusest kõrvaldatud. See õpetuses peaks lõpetama meie huvi sellistest "konverentsidest".
konsa 9. veebruar 2018 09:57
Ajaloolane Jaak Valge luurajatele: Kremli konverentsidel osalemist ei pea pelgama, sest diskussioonis jääme iga kell peale!
.-.-.-.-.-.
olen tükati vaadanud solovjovi šõusi, seal tümitatakse ukrainlasi, poolakaid, usa´t ehk kõike läänelikku,
argumendid vene poolel on tükati väga naiivikad.
võetakse üles mingi (kas või tühine) LÕIK sündmustest ja selle ümber ehitatakse rünnak vastas poole suunas, ühesõnaga täielik DEMAKOOGIA, aga selle taga on suured ressursid, ka inimressursid
meie propastop on suisa olematud selle kõrval, nagu tolmukübe
austet jaak valge jutt täitsa õige
konsa 9. veebruar 2018 10:03
lisa:
konverensile mineja peab olema väga kõva närviga, see on esmane
mõlemad parajad 9. veebruar 2018 09:57
Valge kulla mees, unustab ära, et enamus Venemaa ajaloolastest ei ole tühikargajad ja tuulelipud. Tõsine teadlane aga ei muuda raha eest enda arusaamu ja vaateid. Vaieldava teadusliku tasemega konverentse on vahete-vahel ka Eestis korraldatud, 1917 aasta sündmustest 100 aasta möödumine sai olla piisav põhjus küll, et seda sooviti tähistada, kuid mingi konverentsi, olgu või FSB taustaga, lugemine Eesti riigile ohtlikuks on küll liialdus. See luureamet võiks avaliku info tendentsliku ümberjutustamise asemel tegelda nende ülesannete täitmisega, milleks ta ellu kutsutud on.
kahjuks unustad 9. veebruar 2018 10:17
, et tõsisedki Venemaa ajaloolased töötavad Putini Venemaa tingimustes. Ja seal kehtib ainult üks ajalugu - Putini ajalugu.
ära plära tühja 9. veebruar 2018 10:57
too parem näiteid. Putin nüüd küll ei käi mööda ülikoole ja instituute teadlasi suunamas. Konjukturiste on igal pool, nii Venes kui Eestis. Ka nn. presidendi grandid, mis on nimekamatel teadlastel, ei eelda pugemist võimudele.
kui sa elu ei jälgi ja ei tunne 9. veebruar 2018 12:15
siis ära plära jah. Arvad, et mõni niisama troll ilma Putini nõusolekuta kehtestas "Ajaloo võltsimise seaduse"? Arvad, et Stalinit kistakse kirstust välja ilma, et Putin uut ajalugu ei kirjutaks (ülekantud mõttes muiudugi, et sina ka aru saaks)? Arvad, et Putin taaskehtestas NSVL hümni Venemaa hümniks ilma tahtmiseta, sellega ajaloo mõistmist ja käsitlust mõjutada? Need pole lihtsalt suvalised näited näited, need ongi elu Venemaal. Vastupidiseid näiteid ilmselt võib tuua üksikuid ja väga ebaolulistes valdkondades. Aga rumalaid on kõikjal. Ja väljaõpetatud trolle kah. Seda tõestad sa veenvalt.
kuulge kui 9. veebruar 2018 15:20
võta nüüd rohud ära. Need nõuded käivad ikka ajaloo õpetamise, mitte uurimise kohta. Meeldib Sulle või ei meeldi, aga just vene ajaloolased on need, kes on toonud uusi teadmisi Nõukogude aja poliitika kohta. Piisab kui kasvõi NKVD ja Gestaapo koostöölepingut mainida.
elektritsaabtasutablogspotcom 9. veebruar 2018 12:47
Saksamaale naasenud sakslaste seadus p6hineb ajaloov6ltsingule. Sakslased kuulutati lindpriiks Eesti Vabariigi otsusega.

A 9. veebruar 2018 09:41
Jah ,seal jääme peale ,aga kodumaal tegi Putin meile hümni mittemängimise ja NO99 -ga 1:0 ära !
Tahaks 9. veebruar 2018 09:39
loota, et jääme peale!
NEED 9. veebruar 2018 09:37
nii nimetatud luurajad teevad ise eestile kahju rohkem kui venemaa.enam muud ei kuulegi kui venemaa ees ja venemaa taga.üks teeb propakandat ja teised laulavad kooris järele.soovitaks oma paranoiadega psühhiaatri poole pöörduda ,see sobib luurajatele. Paldiski maantee 52/6.
elektritsaabtasutablogspotcom 9. veebruar 2018 09:46
Tjah,nad on ise kremli agendid sest on silmakirjalikud. Nad varjavad fakti,et Eesti nuumab Venemaad Gazpromi tanklate ja gaasitorude kaudu mis paiknevad Eestimaa pinnal. Gazpromi diktatuuri vastu kaitsmiseks tuleb kasutada taastuvenergiat. Autodel mootorid vahetada veebaasil toimivateks voi kivisoe voi p6levkivi kyttel voi puidugaasi voi elektriliste mootorite vastu voi biogaasi voi biopiirituse vastu jms. kohaliku toorme vastu. Samuti tuleb maapiirkondade maanted katta trollibussi liinidega. Lennu ja laevatranspordi asemel kasutada tsepeliine mis lendavad ilma kytuseta : www.solarship.com
n52+ 9. veebruar 2018 09:54
see venemaaga hirmutamine ületab tõesti juba igasugused piirid.
aga siis mõtled vähem 9. veebruar 2018 11:51
ja parem veel kui üldse ei mõtle miks see banaaniriigike niii pees on.Ideelised isad kes seda proasõda korraldavad ka päris jobud pole.
NEED SIIN 9. veebruar 2018 10:19
venemaa trollid kahtlemata ei tea, et Venemaa ongi probleem number üks, vaenlane number üks ja jälkus number üks. Luureameti töö ongi tegelda vaenlastega. Loodetavasti tegelevad varjatult ka trollidega.
tänan 9. veebruar 2018 12:17
komplimendi eest. olen rõõmuga. sinu silmis
No 9. veebruar 2018 13:23
Miks t,ibla kaagutab Eesti keelses kommentaariumis ?
Vastus on : ajupestud putinlane ehk siis stalini jäänuk seega Eesti riigi vaenlane.