Lumine tee (Mari Luud)

Varahommikul on teekatted põhi- ja suurematel tugiteedel kuivad või soolaniisked. 

Ilmaprognoosi kohaselt sajab täna nii hommikul kui ka päeval üksikutes kohtades veidi lund, saju tõenäosus on suurem saartel ja Eesti idaservas. Õhutemperatuur on miinuspoolel, päeval läheb pisut soojemaks.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab veidi lund, saju tõenäosus on suurem saartel ja Eesti idaservas. Puhub idakaare tuul 2-8 m/s. Külma on 4-10, saartel 1-4 kraadi.

Tänasest kehtima hakkavad liikluspiirangud: 

Kell 11.00-24.00 on Lääne maakonnas Tuudi–Risti maantee (km12,0-14,0) seoses filmivõtetega liiklusele suletud. 

Kõigi hetkel kehtivate liikluspiirangute kohta leiab infot www.tarktee.ee. 

Meeldetuletuseks sõidukijuhtidele liiklemisel talvistes teeoludes: 

  • Vali  teeoludele vastav sõidukiirus. Lubatud suurim sõidukiirus ei ole kohustuslik. 

Liiklejatelt ootame infot teeolude kohta telefonil 1510.

Lisainfot teeolude kohta vaata http://www.tarktee.ee. Nutitelefonis on maanteeinfo kättesaadav aadressil http://m.tarktee.ee.

Nädala lõpp tuleb paraja pakasega

Nädala lõpp tuleb paraja pakasega, kuid uue nädala alguses läheb ilm taas veidi pehmemaks, prognoosib ilmateenistus.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega olulise sajuta ilm ja kohati sajab vähest lund. Puhub idakaare tuul 2-7 m/s. Külma on 6-10, kohati 13 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati on oodata vähest lund. Puhub idakaare tuul 2-7 m/s. Külma on 2-6 kraadi.

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest lund. Puhub kagu- ja lõunatuul 2-7 m/s. Külma on 7-11, saartel kohati 4 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ning kohati võib vähest lund sadada. Puhub kagutuul 3-7, pärastlõunal rannikul iiliti 12 m/s. Külma on 2-6 kraadi.

Järgmise nädala esmaspäeval on pilves selgimistega ilm ning kohati võib vähest lund sadada. Puhub kagutuul 3-9 m/s. Külma on 2-7 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest lund. Puhub kagutuul 3-9, pealelõunal rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -4 kraadi.

Jaga artiklit

5 kommentaari

A
Alar1  /   10:00, 9. veebr 2018
Usun ainult oma termomeetrit. Meedia andmed eksivad lubamatult palju. Täna hommikul näitas Terevisioon Viljandis -15 kraadi külma. Minul näitas -12 kraadi. Mõtlesin, et minu termomeeter on rikkis ja kontrollisin ilm.ee-st järgi. Seal näitas ka -12. Kust ERR need -15 võttis, ei tea. Selline vahe pole esimest korda. Ilm. ee ja ERR-i näidud erinevad sageli ja palju. Kas ERR-i termomeeter asub kuskil mujal, mitte Eestis?
K
KillaH  /   09:26, 9. veebr 2018
Pehmodele on mõni miinuskraad pakane ja pakitakse end kui eskimod sisse, kuna külma on -10 kraadi kanti :D
Lepime nüüd kokku, et alla -25 kraadi ei nimeta pakaseks, vaid külmaks ilmaks.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis