Priit Toobal (Robin Roots)

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisel ERMis on märgiline roll ka Kildu ratsakeskus-külalistemajal, mille omanik ja tegevjuht on endine poliitik Priit Toobal. Just sealne peakokk valmistab peo jaoks suupisteid.

Toobal ostis Kildu koolikompleksi 50 000 euro eest 2016. aastal, et sinna külalistemaja rajada. Samal aastal ostis ta 50 000 euro eest Kildu kooli kompleksi, et sinna külalistemaja rajada.

See pole ainus valdkond, kus ta tegutseb, Suure-Jaanis avas ta matusebüroo. 

Refereeritud artikli täisteksti loe Delfis.

Kildu ratsakeskus-külalistemaja kirjutas neljapäeval Facebookis, et nad osalevad EV100 presidendi vastuvõtu toitlustustiimis.

"Igast maakonnast valiti üks peakokk, üks ettevõte, kel on suur au ja võimalus 24. veebruaril ERMis valmistada ja pakkuda vabariigi president Kersti Kaljulaidi külalistele suupisteid. Viljandimaad esindab Kildu külalistemaja peakokk Raul Liebenau," teatas ettevõte.

"Raul saab endaga ERMi kaasa võtta ka kaks abilist. Raulile lähevad meie meeskonnast appi Taimi Leinsoo ja Kristi Grünbaum. Peakoka ja abiliste roll on valmistada umbes 1500 suupistet, mille maitsed Viljandimaale omased. Suupisted mõtles välja Raul ise."

Jaga artiklit

17 kommentaari

R
RS2  /   16:02, 10. veebr 2018
Saunapidu kah ikka tuleb?
T
toobal ja poisid  /   14:19, 10. veebr 2018
Ei tea kas selle Toobali tarbeks ka mõned poisid on Presidendi juurde toodud. Ratas käis just paavsti juures poiste asjus näpunäiteid saamas.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis