Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO | Mis imeravimit Evelin Ilves soovitas ja kas see teeb tõesti imeväel terveks? (53)

Liis Vaksmann, 8. veebruar 2018 18:43
Evelin IlvesFoto: Teet Malsroos

Endine esileedi Evelin Ilves kirjutab Naistelehes, et turgutas imelise Hiina seenpreparaadiga haige president Toomas Hendrik Ilvese riigivisiidi ajal loetud tundidega üles. President Ilvese kantselei töötajad ei mäleta, et mõne visiidi kulg oleks Ilvese terviserikke pärast ohtu sattunud.

„Mina alustasin lahingut Hiina traditsioonilisest meditsiinist pärit immuunsust toetava seenepreparaadiga Cordyceps. Lapse ja abikaasa peal olin seda palju kordi kasutanud, muu hulgas oma silmaga näinud, kuidas miski pahalane presidendi keset riigivisiiti maha murdis, aga kontsentreeritud Cordycepsiga „kokteil“ ta paari tunniga jalule tõstis ning õhtusöögi kõne ajal ei aimanud keegi, et kogu see sündmus oli mõni hetk tagasi sügava küsimärgi all,“ reklaamis Evelin.

Mis ime asi see Cordyceps üldse aga on? Tervis24.com väidab, et  Cordyceps olevat Idamaades tuntud elu pikendajana. Lubatakset immuunsüsteemi stimuleerimis ja tugevdamist. Lisaks aitavat see stimuleerida rakkude tootmist ja ainevahetust, tagab kosutava une ja palju-palju muudki.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.01.2018
TOP5 | Kolumniga lõpparve tegev Evelin Ilves on varasemates kirjutistes paljastanud mitu tahku oma eraelust
22.01.2018
Tosin toitu, mis aitavad välimust turgutada
07.01.2018
Evelin Ilves väidab, et tema imeravim päästis president Ilvese

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee