Oksana Aplekajeva (12.06.1977 – 29.08.2008). (Facebook)

Vene tõsielusarja „Dom-2“ staar Oksana Aplekajeva mõrvati 2008. aasta augusti lõpul. Tema tapja on siiani leidmata. Küll aga selgus uuel uurimisel šokeeriv tõsiasi, et staari laibaga oli surnukuuris seksinud kohtumeditsiiniekspert Aleksandr Alukajev, kes pidi välja selgitama surma põhjuse, vahendab portaal Life.  

Modellina töötanud Oksana Aplekajevi surnukeha leiti 9. septembril 2008 Moskva–Riia maantee 50. kilomeetrilt. Ta oli jäänud kadunuks 29. augustil. Kohtumeditsiiniekspert Aleksandr Alukajev selgitas laiba uurimisel välja, et modell kägistati surnuks. Tema mõrvar jäigi leidmata, kuid uurijad on tööd jätkanud ning nüüd näitas uusima tehnoloogia abil tehtud korduvekspertiis, et keegi oli astunud surnukuuris Oksana Aplekajeva laibaga suguühtesse. 

Surnukuuri kõigilt töötajatelt võeti DNA-analüüs ning selgus, et nekrofiiliks osutus 12aastase staažiga kohtumeditsiiniekspert Aleksandr Alukajev. 37aastane mees tunnistas  jälgi teo üles ja lahkus omal soovil ametist. Tema abielugi purunes, sest naine läks ta juurest minema ja muutis ka oma telefoninumbri.

Alesandr Alukajevit ei ähvarda kohtulik karistus, sest maksimaalne karistus surnukeha rüvetamise eest on Venemaal kuni kolmekuune vanglakaristus. Tema juhtum on aga praeguseks juba aegunud.      

Jaga artiklit

46 kommentaari

A
aga  /   11:51, 9. veebr 2018
iga normaalne mees seksiks laibaga.Ainult laibal tuleks lasta paar kuud pehmeneda,siis saab mõnu rohkem,kui vaglad ümber kangi kõditavad!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis