Eesti uudised

IRL: mõistame nõukogude estraadikontserdi üheselt hukka (26)

Kristel Veerus, 8. veebruar 2018 16:00
Riina Solman Foto: Stanislav Moshkov
Gustav Adolfi gümnaasiumi (GAG) direktor ja IRL-i liige Hendrik Agur korraldab 18. märtsil ja 14. aprillil Tallinnas Nordea kontserdimajas nõukogude estraadi kontserdi "Krasnaja Strela". IRL-i Tallinna piirkonna aseesimehe Riina Solmani sõnul pole tegemist erakonna, vaid Aguri isikliku ettevõtmisega.

Riina Solmani sõnul ei ole Hendrik Aguri estraadikontserdil IRL-i poliitikaga mingit seost. "Isamaa ja Res Publika Liit distantseeris end 10. märtsil toimuma pidanud kontserdist ja mõistis selle üheselt hukka," räägib ta.

Solman meenutab, et 10. märts oli päev, mil pommid langesid Tallinnas teist päeva ja majad praeguse Solarise keskuse lähiümbruses põlesid, inimesed said surma. Seda hävitustööd ei saa ära unustada.

"On oluline, et Hendrik Agur viis kriitikatulva järgselt sisse muudatused ja vabandas. Sellest hoolimata on kahju, et koolijuht ei arvestanud ega näinud ette, et teeb oma otsustega väga paljudele inimestele haiget. Eestis on vähe neid perekondi, kes totalitaarse režiimi kuritegude pärast ei kannatanud," sõnab Solman.

Samal teemal

27.04.2018
Hendrik Agur on valmis estraadikavaga Krimmi minema
18.03.2018
GALERII | Vaata, kuidas kulges GAG-i palju kirgi kütnud nõukaaegne kontsert
16.03.2018
GALERII | Gustav Adolfi Gümnaasiumis toimus nõukogude estraadikontserdi „Krasnaja Strela” peaproov
16.02.2018
GAG-i direktor: „Kui vaja, pakin põriseva väikelennuki lõhkeainet täis ja pikeerin kõhklematult vaenlase ridadesse!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee