ülbust tüübil jätkub, mingi kurikaklubi pardi särk on ka kohtus seljas, täielik mõnitamine. Aga muidu oli noorena selline vaikne äbarikutüüpi peenikese hääle ja kõkutava naeruga. Ja see blondeeritud pea on kohtav, mis eesmärgil see?
Kui ta seal kurikaga vehkis ja enne seda oma kirjut jopet selga ajas oli juba tunne, et tegu on ta ema ebaõnnestunud käiguga mingi nurgaarsti juurde või olid ta sünnituse vastuvõtjad oma elu esimesel tööpäeval.
mõnel pool on kurjategija Sinust armsam, teisel pool pole Sind ega kurjategijat ammugi mitte. Teisi sõnu, kui ikka sinu ringkonna naised sinule kurjategijat eelistavad, siis pole sina kurjategijast parem ega naised nagu päris naised, vaid kuidagi katkised olete te seal elus.
Mitte naistele, vaid "teatud tüüpi naistele". Sa ei saa siiski kõiki naisi ühte panna. Enamik naistest hindab mehe juures siiski empaatiavõimet, intelligentsust ja hoolivust.
Pole siin mingeid tüüpe. Eestis on perevägivald väga suur probleem ja naisi, kes selle all kannatavad on seinast seina taustaga. Kõige hullemad muidugi juhtumid, kus lastakse oma järjekordsel peigmehel eelmistest suhetest saadud lapsi ära kasutada. Mees peab ju majas olema, mis siis et vägivaldne või pilastaja. Hambad ristis kannatame ära.
Sōbranna ka abiellus vägistajaga! Oli enne pulmi teada saanud!!! Kohutav kui enne pulmi saad teada et vangis istus ja vägistamise pärast!!! Mees oskas mängida nii et jube! Et istus niisama ja lihtsalt karistati et ei vägistanud! Ja siis veel olid vōlad sell mehel mida naine tampis ja veel tema poja eest kandis hoolt kes oli tehtud meisterdatud ja keda ei kasvatanud ja lapse ema soovidel oli vaja hoolt kanda ehk lapselegi röömu jagada tuli uuel naisel! Ōnneks sai lahti ehk lahutas ära ja jättes naisele vōlad ehk tema vōlad maksis naine heast südamest mis olid tekkinud kinnipidamise ajal! Oli Puurmanis sündinud nagu mäletan
kuidas siis tegelikult on?/ 8. veebruar 2018 17:32
Üks lause ütleb, et kohaldati elukohast lahkumise keeldu ja teine lause ütleb, et kohtu loal vahi all. Kus see tõde siis on? Jalutab siiani kurikaga oma maja hoovi mööda ringi või?
Eks Eestis ole sellistele kurjategijatele karistamatuse pinnas loodud. Prokuratuuri viljeletavas kokkuleppe - kiirmenetluse meetodil vähendatakse kriminaalseadustikus ettenähtud karistusi poole võrra, siis veel poole võrra.. Karistus määratakse niigi ühe, s.t. raskeima kuriteo järgi ja ongi mees varsti vaba kui lind.
Kahetsusväärne lugu et meil ei eksisteeri enam kõrgeimat karistusmäära ning maksumaksjad peavad palju aastaid mõne taolise homo capiensi väliste tunnustega kiskjat eurovanglas ning mugavuste võimaldamisega ülal pidama.
riiklik poliitika süvendab probleemi ― hullud lahti ja tänaval/ 8. veebruar 2018 16:27
Meie geeniused on oma tööhõiveprogrammiga toetusest ja arstiabist ilma jätnud igasuguste raskusastmetega hullud. Haigkassakaarti neil ei ole ja ravi mingit nad ei saa.
See paberkandjal nõutud leping mehe ja naise vahel hakkas kehtima peale väidetavat kuritegu.Üldjuhul naised ise nõuavad seksi ja kui ei saa raha või muid hüvesid,siis süüdistavad vägistamises.
naine nõudis seksi, aga kuna ei saanud isegi seksi (rahast rääkimata), siis lämbus et meest vägistamises süüdistada. Osad mehed manipuleerivad end ikka täitsa d.i.b.i.i.l.i.k.s. kätte.
sa ikka eriti naiivne. Selliste meestega ei saagi lõpetada, nemad lõpetavad sinu. Tutvuse alguses on nad ülimalt kenad ja hoolivad, aga vabaks ei anna kunagi.