Eesti uudised

Tallinna erakoolis tegeleb lastega esimene koolivanaema 

Koolivanaema: saan rõõmu, lastelt õppida. Ja mis põhiline – mind vajatakse, kogu minu elukogemust ja tarkust

Anett Rannamets, 8. veebruar 2018 22:41

5 KOMMENTAARI

e
ei lastud lugeda edasi/ 9. veebruar 2018 11:40
aga aiman, et üks vanaema kogu kooli peale. Suurepärane idee. On alati, kelle juurde minna, keda kallistada. Igas koolis peaks selline olema!
l
Lugeja/ 9. veebruar 2018 09:54
Kunstlik kärgpere. Mõnel on niigi juba 5 vanaema ja 4 vanaisa.
l
lugeja 2/ 9. veebruar 2018 17:16
jah, aga vaata - on ka neid lapsi, kel pole ühtegi. või kas sa tead, kui palju on lapsi, kel küll vanaema(d)-vanaisa(d) olemas, kuid need elavad kaugel või ei saa/ taha isegi lähemal elades lapselastega aega veeta? mina arvan, et selline koolivanaema idee on vahva. iseasi, kas seda ka suures koolis korraldada saab
e
Edu Vanaemale!/ 9. veebruar 2018 09:50
Väga suur osa meie pedagooge on juba vanaemaeas. Nii et koolivanaemasid on oi kui palju. Iseasi see, kui palju neil on aega lastega põrandal padja peal istuda ja endisaja lugusid jutustada, enamus neist peab digitunde ette valmistama ja õpilastega nutimänge mängima.
Tegelikult on tore, et leidub niisuguseid koole, kes tõelise koolivanaema mõtte peale tuli. Lastel on sooja ja inimlikku kontakti ja reaalse suhtlemisoskuse omandamist väga vaja. Kodudes ju vanaemasid enam pole või kui on, siis jooksevad nad samuti ringi, nutitelefonid pihus või rassivad jõusaalides figuuri nimel.
e
elektritsaabtasutablogspotcom/ 9. veebruar 2018 09:07
Neid loovaid koole on ennegi olnud aga elatustase on ikka keskaja tasemel. Kartulaid nopitakse k2sitsi samamoodi kuis keskajal. Need suured kombainid on rasked,tapavad huumust ja vajuvad mutta kinni,kartulad jaavad p6llule. Maasikaid ja viinamarju nopitakse robotite abil. Loodetavasti koolitate noored kes kirjutavad koodi kartulate noppimise robotile.