3
fotot

Õhtulehe nurjunud katse valmistada koduste vahenditega lima tekitas lugejate seas elevust. „Hea meelega võin tulla ja näidata, kuidas proff lima teeb!“ teatas rõõmsalt 4. klassi õpilane Rachel Karolin. Tema oli üks paljudest noortest limameistritest, kes oli nõus meile appi tulema.

Jaanuari lõpus üritasime toimetuses valmistada lima, kuid oskustest jäi vajaka: vahvalt veniva ollus jäi tegemata. Õnneks jätkub Eestimaal andekaid noori, kes hädas ajakirjanikule appi tõttasid. 

„Tegin koolis toimunud heategevuslikule jõululaadale lima müügiks 20 tükki viies erinevas värvitoonis. Kõik suutsin esimese tunni ajaga ka maha müüa. Saadud tulu annetasin loomaaia loomadele talviseks toiduvaruks,“ rääkis Õhtulehele appi Gustav Adolfi gümnaasiumi 4.a klassi õpilane Rachel Karolin.

(Jörgen Norkroos)

 Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Õhtulehe toimetusse tulid külla ka sõbrannad Hanna ja Maris. Mõlemal tüdrukul tuli lima valmistamine välja suurepäraselt.

„Minu 10a tütar saab sellega ideaalselt hakkama ja on nõus tulema näitama,“ teatas uhkusega Margit, kelle tütar Triinu tuli samuti meile appi.

Mispärast ei tulnud Õhtulehel eelmisel korral lima valmistamine välja? Triinu arvas, et ajakirjanik kasutas lima valmistamisel vett, mida ei tohiks üldse segusse panna. 

Siinkohal pean mainima, et järgisin YouTube'i õpetusvideot, mis näitas, et lima tuleb valmistada soodaveega. Aga jah, toona see ei töötanud.

Jaga artiklit

6 kommentaari

L
Limukas  /   16:17, 9. veebr 2018
Lima tuleb otsast
T
tohtri  /   05:38, 9. veebr 2018
tädi evelin tegi vist onu tommile sedasamust klistiiri,lisas limaseent hiina ja hiiu moodi

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis