Videod

VIDEOD | ÕHTULEHE KATSE: kuidas valmistada lima? Appi tulevad algklassiõpilased! (6)

Kristjan Väli, Anett Rannamets | Video: Jörgen Norkroos;Tatjana Ilijna, 8. veebruar 2018, 14:45
 Tatjana Ilijna
Õhtulehe nurjunud katse valmistada koduste vahenditega lima tekitas lugejate seas elevust. „Hea meelega võin tulla ja näidata, kuidas proff lima teeb!“ teatas rõõmsalt 4. klassi õpilane Rachel Karolin. Tema oli üks paljudest noortest limameistritest, kes oli nõus meile appi tulema.

Jaanuari lõpus üritasime toimetuses valmistada lima, kuid oskustest jäi vajaka: vahvalt veniva ollus jäi tegemata. Õnneks jätkub Eestimaal andekaid noori, kes hädas ajakirjanikule appi tõttasid. 

„Tegin koolis toimunud heategevuslikule jõululaadale lima müügiks 20 tükki viies erinevas värvitoonis. Kõik suutsin esimese tunni ajaga ka maha müüa. Saadud tulu annetasin loomaaia loomadele talviseks toiduvaruks,“ rääkis Õhtulehele appi Gustav Adolfi gümnaasiumi 4.a klassi õpilane Rachel Karolin.

 Jörgen Norkroos

 Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Õhtulehe toimetusse tulid külla ka sõbrannad Hanna ja Maris. Mõlemal tüdrukul tuli lima valmistamine välja suurepäraselt.

 

„Minu 10a tütar saab sellega ideaalselt hakkama ja on nõus tulema näitama,“ teatas uhkusega Margit, kelle tütar Triinu tuli samuti meile appi.

 

Mispärast ei tulnud Õhtulehel eelmisel korral lima valmistamine välja? Triinu arvas, et ajakirjanik kasutas lima valmistamisel vett, mida ei tohiks üldse segusse panna. 

Siinkohal pean mainima, et järgisin YouTube'i õpetusvideot, mis näitas, et lima tuleb valmistada soodaveega. Aga jah, toona see ei töötanud.

Samal teemal

2. august 2018, 18:29
VIDEO | ÕHTULEHE KATSE: kuumas autos saabub deliirium ja meeltesegadus
26. jaanuar 2018, 17:15
VIDEO | Vaata, kuidas Õhtuleht proovib koduste vahenditega lima valmistada

6 KOMMENTAARI

l
Limukas 9. veebruar 2018, 16:17
Lima tuleb otsast
t
tohtri 9. veebruar 2018, 05:38
tädi evelin tegi vist onu tommile sedasamust klistiiri,lisas limaseent hiina ja hiiu moodi
Loe kõiki (6)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee