12
fotot
Elon Muski punane Tesla ja "Starman" kosmoses (Scanpix)

Elon Musk tegi lamemaalastele üks-null, kui tema orbiidile saadetud auto filmis Maad ja tuli välja, et see on ümmargusest ümmargusem.

Tesla juht ja maailma rikkuselt 53. inimene viskas lamemaalastele kinda juba möödunud aastal, kui ta lõi üle maailma laineid oma nipsaka Twitteri-postitusega. "Miks pole olemas lameda Marsi kogukonda?" seisis tema palju vastukaja leidnud säutsus.

Lamemaalased selgitasid Muskile, et vastus sellele küsimusele on lihtne - Marsi kuju näevad kõik, kuid Maad pole lihtinimene eemalt silmitseda saanud. Kõik kosmosest tehtud fotod on ju töödeldud, usuvad lamemaalased.

Musk saatis sel nädalal SpaceXi raketiga kosmosesse auto, milles istub astronaudiülikonnas mannekeen Starman. Masinal on mitu kaamerat ja võiks arvata, et nähtav pilt lükkab viimaks lamemaalaste teooriad upakile.

Jaga artiklit

62 kommentaari

V
Vinged rehvid  /   17:23, 10. veebr 2018
mis vaakumis vastu peavad :)
A
A  /   19:38, 9. veebr 2018
Kas oma valet saab ise uskuda? Aju on inimesel huvitav ja suudab valetada ja valesid otsuseid vastu võtta kui sa ei suuda mõtteid peatada ja ei jookse hulluste järele ja ei kiida neid heaks. Eestlase usku oli teistsugune ja see madal energeetilne tase ei ole eestlasele kohane. Must tõsine huumor peaks olema eraldi märgistatud, nagu suitsupakil. Ohtlik - kogu ühiskonna arenguks.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis