Eesti uudised

Läbi jää vajunud seltskond valmistus teekonnaks täidetud paagi ja pirukatega (26)

Maarit Stepanov, Katrin Helend-Aaviku, 7. veebruar 2018, 17:01
Tõstamaa tanklaFoto: Teet Malsroos
Teisipäeval Pärnumaal uppunud kaubikus viibinud seltskond tegi teel sadamasse peatuse kohalikus Tõstamaa tanklas. "Mul jäi mulje, et nad lähevad Kihnu," meenutab müüja.

Tõstamaa bensiinijaamas töötav Sirje kirjeldab, et eilne õnnetus on tabanud kohalikke šokina. Veel praegugi on tema hääles tunda ärevust - oli ta ju üks viimaseid, kes uppunuid elusana nägi.

Ta meenutab, et kaubikuga bensiinijaama tulnud seltskond oli lõbusas tujus, aga tema hinnangul ei olnud nad purjus - vähemalt ei paistnud see silma Valdo ja tema poja puhul, kellega ta otseselt suhtles. "Valdo ei olnud mitte kunagi halvas tujus - tal alati silmad särasid," meenutab Sirje.

Ta ei tea, kes oli auto roolis, kuid autot tankis Valdo poeg, kes oli Sirje sõnul tubaselt riides, peal vaid dressipluus. Paak võeti bensiini triiki täis. Arve tasus Valdo kahesajaeurose kupüüriga, mis väikses tanklas on üsna ebaharilik.

TAHETI KAASA: Seltskonda köitis tanklas aknalaual seisnud taim, mida taheti võtta endaga ühes. Viimasel hetkel jäi tehing siiski katki.Foto: Teet Malsroos

Seltskond ostis tanklast kaasa paarkümmend lihapirukat. Sirje kirjeldab, et endale nõuti ka aknalaual seisvat rohelist taime - juurde küsiti kaunistuseks paelagi. Kõige kiuste jäi taim siiski sinna. "Mul jäi mulje, et nad lähevad Kihnu," meenutab Sirje.

Samal teemal

7. veebruar 2018, 22:45
Surmaautost pääsenu oli kohalik lapstäht
7. veebruar 2018, 22:40
Tõstamaa ja Kihnu elanikud on leinas: „See oli meeletu-meeletu katastroof!“
7. veebruar 2018, 12:08
Tuuker Munalaiul: nähtavus on halb, kedagi pole leitud ja otsing on peatatud
7. veebruar 2018, 11:29
Pärnumaal läbi merejää vajunud kaubiku asjus alustati kriminaalasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee