Eesti uudised

Swedbanki töös esineb öösel häireid, paroolikaardi kasutajatele tekib oluline muudatus (29)

Toimetas Denes Kattago, 7. veebruar 2018, 15:01
Paroolikaart  Stanislav Moshkov
Swedbank teostab kolmapäeva öösel vastu neljapäeva plaanilisi IT-hooldustöid. Sellega seoses võib vahemikus kell 24.00 kuni 06.00 esineda häireid panga kaartide, mobiilipanga ja internetipanga töös.

Hooldustööde käigus tehakse oluline muudatuse paroolikaardi kasutajatele. Kui paroolikaardiga interneti- või mobiilipanka sisse logides sisestada vale paroolikaardi parool viiel järjestikusel korral, siis kasutajatunnus blokeeritakse vastavalt 1, 5, 25, 625 minutiks või lõplikult.

Samal teemal

Nüüdsest saab kasutajatunnuse taasaktiveerida, kui peale viit minutit logida sisse õige parooliga, seejärel toimub taasaktiveerimine automaatselt. Kui kasutaja peaks uuesti viiel korral vale parooliga sisse logima, blokeeritakse kasutajatunnus kauemaks. Kasutajatunnuse viiekordse taasaktiveerimise või Swedbanki töötaja poolt blokeerimise järel ei saa enam kasutajatunnuseid automaatselt taasaktiveerida.

Ühtlasi tuletab pank meelde, et paroolikaarte saab kasutada veel vaid vähem kui aasta ning soovitame panga- ja teiste e-teenuste kasutamiseks võtta kasutusele turvalisemad vahendid nagu Smart-ID, Mobiil-ID, ID-kaart või PIN-kalkulaator.

Regulaarsete IT-hooldustööde eesmärgiks on pakkuda meie klientidele järjest paremaid ja sujuvamaid teenuseid. Pank palub vabandust võimalike ebameeldivuste pärast. Ööpäev ringi annab teavet Swedbanki infotelefon 6 310 310.

29 KOMMENTAARI

p
pin-kalkulaatorist 16. veebruar 2018, 22:15
Aprillis saime pinkalkulaatorid, mille kohe aktiveerisime.Kasutusel pidevalt oli vaid üks.Jaanuaris ,kohustusliku pangaandmete uuendamise aegu selgus,et kuid kasutamata kalkulaator ei tundnud pinni ära - pidi pangakontoris uuesti aktiveerima.
a
ab 8. veebruar 2018, 09:40
Loodus tühja kohta ei salli, küll mõeldakse mingi uus wärk välja! Mõni IT aju mõtleb vinge asja välja, paneb selle tööle, kui asi juba mõni aeg toimib, müüakse juutidele maha!
Loe kõiki (29)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee