Laadin videot...
1
foto

Ühe Moskva-lähedase autopesula klient lõi ühe hoobiga surnuks sealse töötaja, kes keeldus tema autot pesemast.

Moskva oblasti siseasjade peavalitsuse teatel toimus vahejuhtum täna öösel kella 03.30 ajal öösel. Turvakaamera salvestus juhtunust sattus meedia käsutusse.

Autojuht saabus koos oma kaaslastega Stupinos asuvasse autopesulasse, kuid sealsed unised töötajad ei kiirustanud mehe sõiduautot BMW pesema.

Vihane sohver juhtis auto teenindusest välja, kuid tuli jala tagasi, et autopesula personaliga arveid klaarida ja lasi rusikad käiku. Üks kannatanu oli 39aastane võõrtööline, kes kukkus rusikahoobi tagajärjel põrandale, lõi pea ära, kaotas teadvuse ja suri hiljem haiglas.  

Politsei teatel on rusikangelane 24aastane korduvalt kohtulikult karistatud moskvalane. Mees peeti kinni ja võeti vahi alla. Kaklejat ähvardab nüüd kuni 8aastane vabadusekaotus.

Jaga artiklit

21 kommentaari

M
Max  /   20:54, 7. veebr 2018
8 aastat.?Muidugi tahtmatu.Absurd.Videod olemas.Teist Inimest pole. Aitäh.Putin.Pisiasjad?Valimised ju tähtsamad.Krimmi kundralite südamepuudulikkuse....Sobtšak?ainult pisarad meres..................................Nemtsov.Politkovskaja,Litvinenko? Berezovski,kindlasti unistas,võimule aidates,et nö.poob ennast just Londonis üles ja muidugi kahetses.Tahaksin nö.kodumaale tulla.Hodorkovski?Isikukultus viiv..........

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis