24
fotot
(Kenno Soo)

Kolmapäeva lõunal põrkasid Viljandimaal kokku kaks bussi ja auto. Ehkki õnnetuses keegi viga ei saanud, seiskus liiklus ühel sõidusuunal ligemale tunniks.

Kella poole kaheteistkümne paiku juhtus liiklusõnnetus Viljandimaal Viljandi vallas Võistre külas Imavere-Viljandi- Karksi-Nuia maantee 40. kilomeetril, kus põrkasid kokku kaks bussi ja auto.

Esialgsetele andmetel pukseeris kollane buss valget bussi, kui neist hakkas mööduma Suzuki maastur, mis kaotas auto üle juhitavuse, kaldus teepiirdesse ja sealt omakorda küljega vastu kollast bussi. Avarii tagajärjel põrkasid kokku omavahel ka mõlemad bussid. 

Bussides reisijaid ei olnud. Keegi õnnetuses viga ei saanud. Ligemale tund aega oli üks sõidusuund suletud.

Jaga artiklit

24 kommentaari

J
janku  /   07:48, 8. veebr 2018
Ei oska kohe sellise lolluse kohta midagi õelda,umbes nagu lehm keti otsas,kes läheb karjamaalt kodu poole.Suure kokkuhoiu asemel suur kulu,Suured ülemused võiks ikka mõelda millega tegelevad.HÄÄ ET NII LÄTS,VÕINU HULLEMPIDI MINNA.
J
juga  /   01:49, 8. veebr 2018
Aga see on üks Eesti kehvemaid, ja ka kehvemini hooldatud teesid samuti. Tee on kitsas ning kohati suures kaldes. Hooldus jätab alati soovida, kui just teemeister ilmataat abis pole käinud.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis