Krimi

Tuuker Munalaiul: nähtavus on halb, kedagi pole leitud ja otsing on peatatud (41)

Delfi/Ohtuleht.ee, 7. veebruar 2018, 12:08
Manilaiu õnnetus Kaspar Pokk
Täna hommikul alustasid tuukrid taas otsinguid Manilaiu sadama juures eile jää alla vajunud mikrobussi ümbrusest, et leida neljas sõidukis viibinud inimene.

Täna hommikul kella poole üheteistkümne paiku sukeldus esimene tuuker sõiduki juurde, et otsida mikrobussis viibinud neljandat meest. Pärast pool tundi kestnud otsingut siiski kedagi ei leitud. "Vaatasin läbi sõiduki ja selle ümbruse ligikaudu viieteistkümne meetri raadiuses," ütles Pärnu Lahe Merepääste Seltsi tuuker Norman Talson.

Samal teemal

Kuna sündmuskoht on laevateele niivõrd lähedal, siis parvlaeva Kihnu Virve pöördel tekkiv hoovus võib olla hukkunu juba kaugemale kandnud. "Tänaseks me ei oska öelda, kuhu võib surnukeha olla jõudnud," nentis Talson.

Refereeritud artikli täistekst Delfis

Teisipäeva keskpäeva paiku sai häirekeskus teate, et Pärnu linna haldusterritooriumil Manija saare ja Munalaiu sadama vahel vajus läbi jää väikebuss. Kahel inimesel, 41-aastasel mehel ja 51-aastasel naisel õnnestus uppuvast sõidukist välja saada, neli vajusid koos minibussiga merre. Välja on toodud kolm surnukeha. Neljandat ohvrit sõidukist samal päeval ei leitud.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee