Kolme lapse ema loobub korsetist vaid üheks tunniks päevas. Ja seda juhul, kui ta teeb trenni või käib pesemas. Šokeeriv, aga kõik selle nimel, et tema piht püsiks peenike.

Mereväe veteran 39-aastane Diana Ringo naudib oma vööümbermõõtu, mis on kõigest 46 sentimeetrit, kirjutab Mirror.

Naise sõnul ei tundnud ta end pärast kaksikute sündi seksikana, sest tema senised kurvid olid kadunud. Nii asus ta jälgima oma toitumist ja tegi trenni. Kui juba esimesed tulemused paistsid, siis võttis ta sihikindla eesmärgi liivakellafiguur tagasi saada. Appi võttis ta korseti.

"Kui mul on korsett seljas, siis tunnen end seksikana. See tõstis mu enesehinnangut ja tekitab hea tunde," selgitab Diana.

1576 eurot maksev korsett näib olevat naise parim sõber, mida kokana töötav Diana ei jäta maha isegi tööl. Ilma selleta tunneb end paljana.

Kuigi naise abikaasa Brett Ringo (33) tundis naise pärast alguses muret, siis on ta nüüdseks naise valikuga leppinud. Ometigi on neil omavahel kokkulepe, et asi ei muutuks liialt äärmuslikuks. Siiski tuleb mehel leppida sellega, et naine ei võta korsetti seljast ära ka siis, kui nad kahekesi intiimselt aega veedavad.

Tähelepanust ta tänaval ei pääse, kuid reaktsioonid on erinevad. Ometigi ei kavatse ta oma valikute tõttu end halvasti tunda, vaid hoopis naudib enda jaoks imelist figuuri.

Fotod ja videod asuvad SIIN!

Jaga artiklit

7 kommentaari

P
Pännu  /   16:16, 11. veebr 2018
Agnu Jeekimil on siit palju õppida:)
P
provotseeriv  /   19:12, 7. veebr 2018
ja selle tagajärg on arvata

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis