Ilm ja loodus

Jaga meiega oma muljeid tänasest ilmast ja teeoludest yleskutse@ohtuleht.ee!

VIDEO JA FOTOD | Ilm on tekitanud taas liikluses hullu päeva (40)

Toimetas Denes Kattago | Video: Teet Malsroos , 6. veebruar 2018, 16:07
 Teet Malsroos
Täna hommikul on Tallinnas, Pärnumaal ja Raplamaal juba lumesaju tõttu juhtunud mitu ahelkokkupõrget ja muud õnnetust, mis on seisanud liikluse ning tekitanud ummikuid.

Ilmaprognoosi kohaselt päeval lumesadu jätkub, kuid sadu muutub harvemaks. Hommikul on põhjarannikul pinnatuisku, hiljem tuul nõrgeneb. Päeval püsib pilves ilm ning aeg-ajalt sajab lund. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Külma on 3-8 kraadi.

"Seega tuleb teisipäeval arvestada lumiste ja libedate teedega, seda eriti kõrvalmaanteedel, kuhu hooldemasinad jõuavad hiljem," hoiatab maanteeamet.

Politsei- ja piirivalveamet (PPA) kutsub liiklejaid arvestama ilma- ja teeoludega ning käituma liikluses ettevaatlikult, sest esmaspäeval juhtus Eesti eri paigus juba kuus rasket liiklusõnnetust, milles hukkus üks ja said vigastada kokku kümme inimest.

Jaga meiega oma muljeid tänasest ilmast ja teeoludest yleskutse@ohtuleht.ee!

 Riigi Ilmateenistus
16:20
Denes Kattago

Maanteeameti teatel on Lääne-Virumaa Rakvere - Väike-Maarja - Vägeva maanteel (km 52) liiklus taastatud.

16:06
Denes Kattago
14:41
Denes Kattago

Maanteamet teatab, et Lääne-Viru maakonnas Rakvere - Väike-Maarja - Vägeva maantee (km 52) on liiklus häiritud seoses liiklusõnnetusega.

13:55
Denes Kattago

Homme suletakse kaheks tunniks Ülemiste tunneli Lasnamäe suund

Tallinna transpordiameti liikluskorralduse osakonna teatel suletakse kolmapäeval, 7. veebruaril kell 11-13 Lasnamäe suund Ülemiste tunnelis, kus teostatakse liiklusõnnetusest põhjustatud kahjude ülevaatust.

Liiklus suunatakse ümber Järvevana tee ja Tartu maantee kaudu. Tallinna Transpordiamet palub jälgida elektroonilisi liiklusmärke ning reguleerijate märguandeid. Tööde piirkonnas piiratakse ohutuse tagamiseks sõidukiirust.

Tallinna Ülemiste liiklussõlme Lasnamäele suunduv tunnel oli 31. jaanuari  õhtusel tipptunnil liiklusõnnetuse tõttu suletud. Õnnetuse põhjustas korvtõstukiga veok. Liiga kõrge masin lõhkus esmalt liiklusmärgi tunneli ees ning seejärel sõitis juht tunnelisse, kus veok purustas osa valgustusest.

11:19
Triinu Laan

Teeilmakeskus annab teada, et lumesadu on muutunud intensiivsemaks Eesti põhjarannikul. 

10:22
Denes Kattago

Maanteeameti teatel on Rapla maakonnas Tallinna - Rapla - Türi maanteel (km 28,5) liiklus taastatud.

10:20
Denes Kattago

Maanteeameti teatel on Lääne-Virumaal Tallinna - Narva maanteel (km 82) liiklus taastatud.

10:11
Denes Kattago

Libeduse oht on kõige suurem sildadel, viaduktidel, metsavahelistel teelõikudel, ristmike kiirendus- ja aeglustusradadel, bussipeatuste läheduses, raudteeülesõitudel. Neis kohtades toimub rohkem pidurdamisi ja kiirendamisi ning lumi ja jää lihvitakse kiiremini libedaks.

10:07
Denes Kattago

Tallinnas Järvevana teel hommikul toimunud liiklusõnnetuse tõttu suleti tunnel. Kiirabi toimetas inimesed haiglasse. Tekkis suur ummik.

10:06
Denes Kattago

Täna hommikul juhtus Pärnumaal Tori vallas Saugas ahelavarii, kus põrkasid kokku viis autot. Inimesed õnnetuses viga ei saanud.

10:05
Denes Kattago

Täna hommikul juhtus Pärnumaal Tori vallas Saugas ahelavarii, kus põrkasid kokku viis autot. Inimesed õnnetuses viga ei saanud.

Loe pikemalt SIIT

40 KOMMENTAARI

i
..... 6. veebruar 2018, 19:40
ilm ei tekita küll miskit. äpud tekitavad
p
pahane. 6. veebruar 2018, 16:54
See küll teine teema aga ikkagi, miks küll topitakse sead tobedat reklaami ka pildigalerii alla ????
Loe kõiki (40)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee