Kersti Kaljulaid (Stanislav Moshkov)

President Kersti Kaljulaid ja Georgi-Rene Maksimovski on sel nädalal töövisiidil Lõuna-Koreas. Eesti riigipea kohtub Lõuna-Korea presidendiga ja osaleb Pyeongchangi taliolümpia avatseremoonial.

Tänasel kohtumisel Lõuna-Korea presidendi Moon Jae-iniga on arutluse all küberjulgeolek, regionaalne julgeolekuolukord ja Eesti e-valitsemise kogemus. Pärastlõunal on riigipea Eesti kõlaritootja Estelon uue salongi avamisel.  

Homme, 7. veebruaril kohtub president Kaljulaid Gyeonggi provintsi kuberneri Nam Kyung-piliga ning avab Soulis e-residentide digi-ID keskuse, kus politsei- ja piirivalveamet asub eraettevõtte vahendusel väljastama e-residendi digi-IDd. 

9. veebruaril osaleb president Kaljulaid olümpia avatseremoonial, külastab olümpiaküla ja kohtub Eesti sportlastega. Riigipea jälgib olümpial naiste ja meeste murdmaa- ning laskesuusatamist ja iluuisutamist.

President jõuab tagasi Eestisse 12. veebruari õhtul.

Jaga artiklit

23 kommentaari

J
Järjepidevus?  /   13:33, 6. veebr 2018
Ilvese-ajastul propageeriti meil meedias kangesti "eslleedi" terminit. Kõlas nii autoriteetselt ning ameerikalikult. Just nagu USa-s kohe. Kui lähtume järjepidevusest, siis peaks nüüd presidendi aikaasat nimetama vististi esidžentelmeniks? Sest kui leedi on naissoost indiviid, siis meesterahvas peaks sellisl juhul olema ju džentelmen.
S
See pole...  /   13:01, 6. veebr 2018
...president,vaid Nestori tööõnnetus. Ta ei saa seda ka aru või ei taha saada,et inimesed teda absoluutselt näha ega kuulda ei taha.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis