Eesti Vabariigi 100. juubel

Naistearst Lee Tammemäe: tunnen, nagu oleksin võitnud kuldmedali (4)

LISA KOMMENTAAR

Maie 6. veebruar 2018 12:56
Minul on väga hea ja õnneliku lõpuga kogemus 1990 aastast.Olin oma 5-ndat last sünnitamas.Peale paari tunnist valude kannatamist lakkas kõik.(Sünnitustegevus algas öösel).Uue vahetuseni oli veel kolm tundi aega ja ma jäin magama.Hommikul kell 8-sa aga äratati mind uue vahetuse arstide poolt.Üks neist oli L.Tammemäe,ta oli alles tulnud Soomest praktiseerimast.Tänu neile kahele ARSTILE sündis mu tütar elusalt.Kahjuks ma ei mäleta teise arsti nime,aga suured tänud neile mõlemale.Palju õnne Dr. Lee Tammemäe kõrge autasu puhul. Lugupidamisega Maie Kiviselg
Helle 6. veebruar 2018 10:52
Kulla Lee, oled suurepärane inimene, tark arst, mõistev kolleeg. Sinule mõeldes tahaks ikka ja veel haigla ühistes tegemistes osaleda. Samas olen ka selle üle õnnelik , et tänu Sinu abile on mul 2 imearmast lapselast ja naudin täiega vanaemapõlve.Tuhat tervist ja südamest tulevad õnnitlused Sulle!
Ella 5. veebruar 2018 19:32
Minul väga halvad mälestused, kui ta 1988.a. peale raseduse katkemist mul ILMA TUIMESTUSETA emakat puhastas. karjus mu peale, kui valu pärast liigutasin või oigasin. Siis oli ta küll halb arst. Õnneks rohkem kokkupuuteid pole olnud.
77 Ainuke hea arst,kes minu terviseprobleemidesse täie tõsidusega suhtus 5. veebruar 2018 17:15
ja kellelt sain igakülgset abi,mida aastakümneid vajasin,aga teistelt arstidelt nende pealiskaudse suhtumise tõttu ei saanud.