Eesti Laul

ÕL VIDEOANKEET | Millise võimega tahaksid hommikul ärgata „Eesti laulu“ poolfinalistid ansamblist Girls In Pearls? (1)

Katharina Toomemets | Video: Jörgen Norkroos, 16. veebruar 2018, 12:00
Girls In Pearls Jörgen Norkroos
"Eesti laulul" lähevad tänavu võistlustulle kaksikõed Vivi ja Viveli Maar, kes astuvad lavale koosluses Girls In Pearls. Tüdrukud on põhimõtteliselt terve elu koos laulnud ning umbes poolteist aastat tagasi hakati koos ka muusikat kirjutama.

"Otsus "Eesti laulule" kandideerida tuli väga lihtsalt. See on Eestis ainus suur platvorm, kus saad ennast näidata, seega polnud isegi küsimust, kas kandideerida," ütlevad tüdrukud. Küsimus tekkis pigem, millise looga minna. 

 

Samal teemal

Valikus oli neil kaks-kolm lugu ning võistlema saadeti "Spellbound". "See räägib ühepoolsest armastusest ja mingi tunde taga ajamisest. Ühe lausega öeldes - kellegi lummuses olemisest," kirjeldavad nad. Lugu sai valmis ühe nädalaga - protsess sai alguse nädala alguses, mõeldi välja viis ja sõnad, nädala lõpuks oli see juba salvestatud. "Alguses oli teine meloodia ja teised sõnad, aga korrigeerisime seda nii, nagu meie arvates õige oli."

Otsustasime tänavustele "Eesti laulu" poolfinalistidele läheneda pisut teise nurga alt ja uurisime neilt muu seas, kelle nad kogu maailmast (elava või surnu) võimalusel õhtusöögile kutsuks ning kui maja põlema läheb ja lemmikloomad-perekond on päästetud, siis mis oleks üks asi, mille nad kaasa haaraks.

Vaata lõbusat küsitlust videost!

1 KOMMENTAAR

w
Word got out 17. veebruar 2018, 08:19
On vist nende tüdrukute lauldud.Kui Tallinna raadiot ei kuulaks,ei teaks sellest,väga heast,loost midagi.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee