Galeriid

GALERII | Eesti Kultuurkapitali pidulikul auhinnagalal tunnustati parimaid kultuuri- ja sporditegelasi

Ohtuleht.ee, 2. veebruar 2018 23:46

15 KOMMENTAARI

v
Vingats/ 4. veebruar 2018 18:28
Vahel vaataks hea meelega fotogaleriid mõnest toimunud üritusest ja saaks sel moel sest osa, aga enamasti osutub see võimatuks , sest lihtsalt ei suuda vaadata täiesti suvaliselt kokku klõpsitud jama. Saan aru, et info kiire meediasse paiskamine on tänapäeval oluline, kuid nii palju aega peaks üks fotograaf või väljaanne ikka võtma, et korrastaks oma galeriid enne avaldamist - võtaks välja ebaõnnestunud kaadrid, paneks pildid sobivasse järjestusse, jätaks sellesse pildistatust parima võtte, mitte kümme täiesti ebaolulist, lisaks, kes on pildil jne jne.
v
väärikus/ 4. veebruar 2018 14:23
on kadunud-kadumas, ka rõivastumises. Pidulik üritus ikkagi, enamik hipsteritest rasket füüsilist tööd ei tee, miks siis "kraavikaevajana" lavale minna, suvalise hõlstiga. Väärikas pildirida kannaks ka väärikate ja selle poole teel olevate pildistatute nimesid, põlvkonnad sageli üksteist enam ei tunne, olgugi ühes aeg-ruumis viibides-tegutsedes, seega vajanuks kogu mälukaardi väljariputamine pisutki toimetamist. Premeeritud ja auhinnatud on pika tee tulemusena pärjatud saanud, kuhu piltnikul kiiret oli, samu pilte mitmekordistades? Tasu tükitöö eest ... Vanemal põlvkonnal, elutöö teinul, soliidsust kordades enam. Suhtumise küsimus.
k
karu/ 4. veebruar 2018 11:23
Miks nii palju topelt pilte?
m
muhv/ 4. veebruar 2018 10:25
Vot nii, annaksin sulle sada punkti, kui saaks.
Ja sina , to:vot nii, sinu tigeduses marineeritud aju ei luba isegi mõista, millest eelkirjutaja räägib. Üks räägib aiast, teine aiaaugust. Suhtumisest räägime. Mida tead sina Ojasoost või tema tööst, et siin lõugu laksutad. Tundud selline inimene olevat, kes kõiki valikuta peksab.
j
Jups/ 3. veebruar 2018 19:03
Mind pole küll keegi tunnustanud?? Mis toimub??
m
Mann/ 3. veebruar 2018 17:54
Mis on juhtunud Baskiniga - midagi tõsist üle elatud vaevu äratuntav.
k
Kultuurikapital/ 3. veebruar 2018 18:36
Imeline maa . Veel ulmelisem kui "Sannikovi maa".
t
Teil,vot nii...05.52-le/ 3. veebruar 2018 14:14
...väga õige tähelepanek.Midagi läks kusagil valesti. Umbes nii ütles ka härra Kaido Kama oma saates."Eesti keelt võib vabalt rääkida"?! Inimene ,kus Te elate?Kas keegi keelas Teid ENSV ajal eesti keelt rääkida? Või ei olnud Teis siis veel olemaski?Mõtlesin,kas tean ühtegi venekeelset laulu,kuna laulasin juba koolieelikust alates.Ei tea.Keegi ei sundinud kedagi vene keeles laulma.Aga mis nüüd on? Võidakse vabalt eesti keelt rääkida ja laulda ,aga ei räägita ega laulda enam.Inisetakse inglise keeles.Mille üle meil uhke on olla?Kas selle de..b,.ilse presidendi üle või nende riigivaraste üle,kelle üle isegi kohut ei mõisteta?!Või kodutute ja näljaste laste üle?!Või noorte üle,kes töötavad omaniku heaks 16 tundi päevas pere kohta ,aga ei teeni niipalju,et normaalselt ära elada? Noored on sunnitud maha jätma oma kodumaa,et võõrsil leiba teenida ja inimväärselt elada.Eesti inimesed ei lõhesta riiki. Seda on võimalik teha ainult valitsejatel.Vot nii,ajugeenius.
t
Tiina/ 3. veebruar 2018 09:41
Artikli pealkiri "... pidulikul auhinnagalal ...". Fotosid vaadates jääb küll mulje nagu tegu oleks mõne järjekordse turuhoone avamisega. Pidulikult olid riides õhtujuhid ja üksikud publikust.
m
Mis toimub?/ 3. veebruar 2018 10:15
Mõnede riietus oli ikka nii mööda, oli isegi eri värvi jalanõusid, auhindu saavad ikka, mille eest? Kui oled paksem inimene , no vali sobiv riietus.Rahad liiguvad vales suunas.
m
Mõistmatu?/ 3. veebruar 2018 10:30
Aga miks peaks keegi ennast pidulikult riidesse panema KATLAMAJJA minnes?!
a
Aga,/ 3. veebruar 2018 13:22
enamus mehi oli soliidselt riides, ülikonnas.Kena oli vaadata daami, heleda pea ja sinises pitskleidis. 12 punkti.
n
naised kõik mustas/ 3. veebruar 2018 21:19
kah ahistamisohvrid või?

t
Tore on - said kes said, aga väga paljud väärikad ei saanudki!?/ 3. veebruar 2018 07:52
Eestimaal on, kõigele vaatamata, palju tegusaid inimesi, aga nemad ei oota, et millal keegi neid nö. ettelükkab preemiat saama. Ainukesed, kes ennast sageli ise ettelükkavad on teatud hulk aktiviste
ja nad nimetavad end poliitikuteks. Uksest ukseni liikudes otsivad nad, nagu sireenid, suuremate
lubadustega rahvalt toetust. Kõrgel Toompeal on "õhk hõredam" ja peapööritusega ununeb kõik lubatu! ÕNNITLUSED TÄNASTELE TEGIJATELE!
v
3. veebruar 2018 05:52
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
to vot nii/ 3. veebruar 2018 14:06
arvan, et 100a tagasi olid ka mehed ikka mehed, mitte tänapäeva vusserdised ja oja-soo taolised, kellele jagatakse kamaluga au ja raha!
täiesti mööda võrdlemine. siis tehti tööd ja nähti vaeva.
nüüd on au sees, kes rohkem sullerdada saab. ja see hakkas igasugu pankade tegemise-likvideerimistega, erastamise käigus sai palju jõukaid juurde jne jne
aga vot sellepärast ongi tööinimene vihane, et korruptsioon tegelikult lokkab, aga enamus rahvast on vaesuse piiril.
ei hakkaks nüüd võrdlema india või kambodza vaestega.