Maailm

Mis on FBI-vastase memo sisu, mille Trump heaks kiitis?

Toimetas Greete Kõrvits, 3. veebruar 2018 08:00

17 KOMMENTAARI

h
hm/ 4. veebruar 2018 16:31
The dubious but celebrated Steele Dossier played a critical role in obtaining approval from the FISA court to carry out surveillance of Carter Page according to former FBI Deputy Director Andy McCabe.
Christopher Steele was getting paid by the DNC and the FBI for the same information.
No one at the FBI or the DOJ disclosed to the court that the Steele dossier was paid for by an opposition political campaign.
The first FISA warrant was obtained on October 21, 2016 based on a story written by Michael Isikoff for Yahoo News based on information he received directly from Christopher Steele — the FBI did not disclose in the FISA application that Steele was the original source of the information.
Christopher Steele was a long-standing FBI “source” but was terminated as a source after telling Mother Jones reporter David Corn that he had a relationship with the FBI.
The FBI signers of the FISA applications/renewals were James Comey (three times) and Andrew McCabe.
The DOJ signers of the FISA applications/renewals were Sally Yates, Dana Boente and Rod Rosenstein.
Even after Steele was terminated by the FBI, he remained in contact with Deputy Attorney General Bruce Our, whose wife worked for FUSION GPS, a contractor that was deeply involved with the Steele dossier.
Rosenstein ähvardas enne memo valdamist senaatoreid: I can tell you a congressional source tells me that Rod Rosenstein in a meeting three weeks ago threatened Chairman Nunes and members of Congress he was going to subpoena their texts and messages because he was tired of dealing with the intel committee. That’s threats and intimidation and retaliation. -Greg Jarrett
Rosenstein was named in the four-page FISA memo as both signing off on one or more FISA applications on behalf of the DOJ, and working closely with then-Associate Deputy Attorney General Bruce Ohr - who was demoted for failing to reveal his ties to the author of the infamous 35-page "Trump-Russia" dossier.
Moments after the announcement that the memo was declassified, Trump spoke to reporters and was asked if the memo makes it more likely that he will fire Deputy AG Rod Rosenstein, to which Trump responded:
When asked if the memo makes it more likely he will fire Deputy Attorney General Rod Rosenstein, Trump responds: "You figure that one out." pic.twitter.com/8eyAtm8uKF
t
tegelikult oli Hillaryl/ 3. veebruar 2018 15:02
j
Jaanus/ 3. veebruar 2018 13:53
Pläägutagu nad Trumpi kallal palju tahavad.
Vastupidiselt meie nn eliidile, püüab see mees oma riiki ja rahvast tugevaks ja jõukaks ehitada.
Arvestades Hillary minevikku ja tausta siis pole ime, et selline nõiajaht on algatatud.
Hillary koos oma nn varjusjõududega pole lihtsalt harjunud kaotama.
Küll hillary teab kuidas selliseid lugusid algatatada, tal on ju seljataga fäägadema markantsed joped, kellest tavaliselt avalikult pole sünnis ega ohutu rääkida.
m
Miks/ 3. veebruar 2018 21:49
pead Donaldit Hillaryst lollimaks, et teda nii kirglikult kaitsed? Ingleid maa peal pole ja pole seda ka sinu lemmik, on temalgi mineviku varjud olemas...
j
Jaanus/ 4. veebruar 2018 18:44
Aga kuidas sul endal on lood nende ''mineviku varjudega''?
Tahad sa võib-olla ka meile neist lähemalt rääkida?
t
tibu/ 3. veebruar 2018 11:59
järelikult on FB I Trumpile valusasti varvastele astunud...
i
imetabane/ 3. veebruar 2018 12:51
puutinlik oskus, läbi vaeva ja valu võimule ronida ja sel samamoodu edasi püsida. Kellele valetad täiega, keda killid, kellel sportlik ebaõnn. Eks see paskvill võis ka valedevabrikust pärineda
t
3. veebruar 2018 11:43
Trampija püksid teevad püüli. sest et
ikka lähemale jõuab see aeg, kus kõik lagedale lüüakse ja siis see mees seisab nö paljana ameeriklaste ees.
Nüüd teeb ta kõik võimaliku, et seda vältida.
d
dgn/ 3. veebruar 2018 14:57
Sm Putin aitab, kuidas oskab. Paeber kannatab kõike.
s
seaduslik president saab/ 3. veebruar 2018 09:57
esitada näiteks kaks küsimust. Kas need riigiametnikud täidavad oma töös ametivandega antud tõotust järgida konstitutsiooni. Ning teiseks, kui need kolmetähelised ametnikkonnad ei täida seadust, siis kelle käskusi nad täidavad. Peale Obama aega jäi maha Valge Maja milles leiti hunnikus pealtkuulamisseadmeid.( selliseid seadusvastaseid tegevusi nimetatakse seal otse riigi reetmiseks)
N
---/ 3. veebruar 2018 10:57
Nende eemaldamiseks seal suurremont teostatigai.
k
Kalju Meeter/ 3. veebruar 2018 09:44
See memo näitab, et demokraadid alustasid seda mustamiskampaaniat ja maksid Trumpi kohta käiva valeinfo fabritseerimise eest.
Venemaa sekkub iga kord ameerika valimistesse, just nagu USA sekkub igasse teda huvitavasse valimiskampaaniasse Venemaal kui mujal. Selleks välis luured nagu FSB ja CIA ongi loodud.
Trump on lihtsalt demokraatide oponent ja teda laimatakse igas nii-öelda 'Kesknädalas'.
f
FBI koostatud nimekiri/ 3. veebruar 2018 09:34
FBI koostises on kirjas! Kõik kes kritiseerivad Donalt J Trumpi võetakse 48 tunniks vahi alla. Kõik kes Donalt J Trumpile raha ei too võetakse vahialla 80 tunniks. Kõik kes on Donalt Trumpist targemad tuleb eeluurimise ajal vahiall hoida kuniks 3 kuuks, sest tegemist on Tulnukatega ja nad on ohtlikud.

p
3. veebruar 2018 09:26
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
3. veebruar 2018 11:46
tramplased on hoopis tohutult hirmul
selleks tehaksegi ju neid fbi laimukampaaniaid
h
hmm/ 3. veebruar 2018 09:19
"Memo koostajad lähevad isegi nii kaugele, et väidavad, et toimiku autor, endine briti luuretöötaja Christoper Steele sõnas ühele justiitsministeeriumi töötajale, et ta on meeleheitel, et Trump valimisi ei võidaks."
Seda kõneldi valimiste järel ju üsna avalikult.
t
3. veebruar 2018 08:42
Tegelikult näitab see memo, et Trump—Venemaa—valimised on üks mõttetu nõiajaht. HRC isiklik väljamõeldis. Mis puutub FBIsse siis see on ju täielik süvariik. Sama nagu kõik usa kolme tähelised teenistused. Eesotsas CIAga.
m
Maru/ 3. veebruar 2018 21:45
targad olete siin kommiumis. Mida küll see vaene Donald ilma teieta peale hakkaks? Ahsoo, ja kust te oma infi saate, kas otse valgest majast või Vova käest?