Hanno PevkurFoto: Stanislav Moškov
Toimetas Denes Kattago 1. veebruar 2018 13:17
Turu-uuringute küsitlus näitas, et Reformierakonna toetus oli jaanuaris 26 protsenti ehk sisuliselt samal tasemel Keskerakonna 27 protsendiga.

"Põhiküsimus on, kas valitsus suudab vastu pidada järgmiste valimisteni või mitte. Kui nad hambad risti vaeveldes edasi punnitavad, siis nad suudavad. Erimeelsustele vaatamata pingutatakse selle nimel, et minna üheskoos valimisteni," ütles opositsioonilise Reformierakonna esimees Hanno Pevkur ERRi uudisportaalile.

Reformierakond keskendub tema sõnul eelkõige oma poliitilisele sisule, lihtsale maksusüsteemile ja -keskkonnale, kuid on vajadusel valmis valitsusvastutust võtma.

Samal teemal

Kommentaarid  (25)

nojah 2. veebruar 2018 06:44
millest siis reiting kokku pannakse? Lubage, lubage, lubage , erakonnad, rahvale aina ulmelisemaid asju ja siis võidellge nende totruste elluviimise eest viimse erakonna veretilgani.
Kas teil, valitsusel, erakondadel ei tule ükskord peakestesse valimisteks valmistumisel lõpetada loosungite, lubaduste väljamõtlemine, vaid rääkida valijatele esitatud kandidaatide kvaliteedist - mida ta oskab, mida on eelnevatel töökohtadel( kui neid juhtub olema) korda saatnud.
Kui erakonnad ongi vaid totrate loosungite väljatöötamiseks ja ministritoolide ringmänguks, siis ongi meil lollideriik. Ja oleme oma valitsust väärt.
jah,härra peaminister 1. veebruar 2018 23:23
otsime sarnasust briti ja kohaliku peaministri töistes tegemistes, etv vahendusel
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS