Krimi

FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Tallinna-Tartu maanteel põrkasid kokku liinibuss ja kaubik (135)

Liis Vaksmann, Gerly Mägi, 1. veebruar 2018 12:02
Foto: Kaspar Pokk/Kanal 2
Õnnetus juhtus Tallinn-Tartu maantee 107. kilomeetril Käsukonna külas Järvamaal, kus põrkasid kokku väikekaubik ja liinibuss. Bussis keegi viga ei saanud, kuid kaubikust lõigati inimene välja.

Täna kella 11 ajal teatati liiklusõnnetusest Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa 107. kilomeetril, Järvamaal. Kokku põrkasid liinibuss ja kaubik.

Sündmuste ahel sai alguse sellest, et autode rivi ees sõitis Jeep, millel tekkis tehniline rike ja ta peatus keset sõiduteed. Jeepi taga sõitsid Volkswagen Multivan ja veoauto. Veoautojuht sõitis Volkswagenile tagant sisse. Veoauto taga oli omakorda liinibuss, mille juht, vältimaks veoautole tagant otsasõitu, keeras vastassuunavööndisse, kus talle tuli vastu kaubik.

Kaubiku juht sai raskelt viga ning ta toimetati haiglasse.

Bussis oli kokku seitse inimest. Kiirabi vaatas reisijad kohapeal üle ning neist keegi kannatada ei saanud. Buss oli teel Tartust Tallinnasse.

Sündmuskohal on teeolud rasked. Politsei palub kõikidel liiklejatel hoida piisavat pikivahet ning juhtimisel olla väga tähelepanelik. Samuti tuleb valida rasketele ilmastiku- ja teeoludele vastav sõidukiirus.

Samal teemal

08.02.2018
BLOGIPIDAJA ANALÜÜS: kellele on vaja neljarealist Tallinna-Tartu maanteed?
02.02.2018
ETTEVAATUST LIIKLUSES! Politsei reageeris eile rohkem kui poolesajale avariile
01.02.2018
VIDEO | KUIDAS TALVEL LIIKLUSES ELLU JÄÄDA? Asjatundjad annavad libedasõidu soovitusi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee