Jevgeni Ossinovski (Teet Malsroos)

Sotsiaaldemokraatide esimees ning tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski usub ERRi uudisteportaalile antud usutluses, et Jüri Ratase valitsus püsib koos järgmiste valimisteni.

Ossinovski ei usu, et Kantar Emori veebiküsitluse järgi sotside 11 protsendini langenud toetus oleks probleem, sest sotside toetajate ilmavaateline selginemine on erakonnale olnud hea ja nende valijad on muutunud palju nooremaks ja oma olemuselt palju põhimõttelisemaks.

"Need, kes meid täna toetavad, teevad seda põhjusel, et toetavad meie põhimõtteid, mitte põhjusel, kas oleme valitsuses või opositsioonis," märkis SDE esimees.

"Püüdes prognoosida 2019 parlamendivalimiste tulemust, siis seda mõjutab kõige rohkem, kes kolmest väikesest erakonnast jääb [riigikogusse] sisse ja kes mitte," ütles Ossinovski, et tema usub kahe väikepartei pääsemist kolmest.

Alkoholitarbimise piiramise tulemuste osas soovib minister oodata ära maikuuni, kui konjunktuuriinstituut saab valmis eelmise aasta tarbimise uuringu: "Kahtlen, kas Eesti on nii unikaalne, et meil toimivad mingid teised mehhanismid, mistõttu usun, et need piirangud töötavad ka Eestis alkoholi tarbimise vähenemise suunas."

Jaga artiklit

51 kommentaari

V
vähk   /   20:01, 12. veebr 2018
kas siis sellest võib nii aru saada,et 01.07.18 soostub sm.Ossinovski puuri minema Eesti Vabariigile majandusliku kahju tekitamise eest eriti suures määras nii 15aastaks koos vara konfiskeerimisega
J
Juhan.  /   09:29, 2. veebr 2018
Selleks ajaks on lumi sulanud ja saab reise suurendada ka suvel sõitjad tulevad mängu.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis